PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31901}

Milczenie

The Unsaid
6,9 3 244
oceny
6,9 10 1 3244
Milczenie
powrót do forum filmu Milczenie

Thriller, który nie zaskakuje, nie przeraża i nieszczególnie trzyma w napięciu. Owszem jest trochę wciągający, ale nawet kiepskie thrillery potrafią nas czasami zainteresować. Strasznie oklepany motyw psychologa, który nie radzi sobie z własnymi problemami, a potrafi rozwiązać problemy innych. Z resztą cały ten wątek nie wiele wnosi do filmu, niczego nie wyjaśnia i bardzo drażni. Niby dlaczego "traumatyczne przeżycia z dzieciństwa" Tommy'ego wywołały u niego nienawiść do rówieśniczek. Trąci to tandetą. Sprawia wrażenie, jakby scenarzysta i reżyser korzystali z podręcznika pt. "Nauka kręcenia thrillera w weekend". Aż przykro oglądać Garci'e w tak kiepskim filmie.

ocenił(a) film na 10
grizley

denerwuje Cię to ze czegoś nie rozumiesz prawda :P

ocenił(a) film na 4
punktotaki

tak, a konkretnie denerwuje mnie, że nie zrozumiałem Twojego komentarza... byłbyś łaskaw sprecyzować swoją opinię???

ocenił(a) film na 10
grizley

np "dlaczego "traumatyczne przeżycia z dzieciństwa" Tommy'ego wywołały u niego nienawiść do rówieśniczek" tego nie rozumiesz no ja tez jeszcze do końca mogę mieć tylko przypuszczenia. W skrócie gość miał poj***ne dzieciństwo i nic dziwnego ze stal sie tym kim sie stal. tak czy owak to jeden z głównych wątków i jest ważny to co z tego ze nie zrozumiały, jedyne co mnie irytuje to ze nie pokazali jak go lecza i czy go uleczyli to naprawdę mnie zainteresowało. niedopowiedzenie które miało zaciekawić może ja sadze ze po prostu nie wiedzieli... kto wie może to jest tylko przykład z jakiejś książki ale to nie zmienia faktu ze bardzo ciekawy. A film moim zdaniem tez jest taki.

punktotaki

Dziecko nieoglądaj takich filmów skończ najpierw 18 lat bo widać że jesteś gnojem z podstawówki ...

Dlaczego ?? Bo uprawiał seks ze swoją matką i widział jej zmasakrowane zwłoki czuł się winny...

I kiedy jakaś laska próbowała tego samego dostawał psychozy bo waracały wspomnienia a za tym szedł gniew i agresja...

W filmie było powiedziane że tłumił wspomnienia związane z tą tragedią głeboko w swoim umyśle ...


Bez odbioru


ocenił(a) film na 4
denny

hahaha... nie wiem czy to do mnie ten comment? jak tak to Ci sie cos pomylilo chyba. poza tym qrwa jasnowidz sie znalazl. moze jeszcze potrenuj bo kiepsko Ci wychodzi zgadywanie mojego wieku. myslisz ze nie wiem jakie byly intencje rezysera, jaki mial pomysl na film? wydaje Ci sie ze przejrzales ten film i jestes jedynym ktory wie o co chodzi? film jest plytki jak jeziorko po suszy. a cala pseudopsychologia drazni niesamowicie. oczywisicie takim niedzielnym kinomanom jak ty sie pewnie spodobal. Twoje prawo. wszystko musi byc wylozone i podane, niczym w "M jak..." (az tak ten film zly nie byl). bez odbioru.
PS. na przyszlosc to sie przerzuc z takimi commentami na onet.pl. bedziesz tam pasowal.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones