Film

2016 1 godz. 38 min.
4,3 94
oceny
4,3 10 94
55
chce zobaczyć
{"id":"782624","linkUrl":"/film/Minutes+Past+Midnight-2016-782624","alt":"Minutes Past Midnight","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/26/24/782624/7800238.2.jpg"}
Gdy zapada zmrok przerażające kreatury, duchy, ludożercy oraz demony wychodzą spod Ziemi i opanowują świat.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Zbiór 9 opowieści grozy, luźno połączonych motywem północy jako czasu, w którym dzieje się akcja. Mamy zakochanego mordercę (Arthur Darvill), którego miłość zmusza do niesamowitego poświęcenia, chłopaka (David Carranza), przyjmującego wizytę królika z programu dla dzieci czy sprzątacza z problemami układu pokarmowego (Zane Stanfield).Zbiór 9 opowieści grozy, luźno połączonych motywem północy jako czasu, w którym dzieje się akcja. Mamy zakochanego mordercę (Arthur Darvill), którego miłość zmusza do niesamowitego poświęcenia, chłopaka (David Carranza), przyjmującego wizytę królika z programu dla dzieci czy sprzątacza z problemami układu pokarmowego (Zane Stanfield). Psychopaci, potwory, duchy i inne nadprzyrodzone zjawiska pojawiają się na ekranie w tym kolażu przerażających krótkich metraży. 

studio
Rue Morgue Cinema (współudział) / Unstable Ground Productions
data produkcji
2016
tytuł oryg.
Minutes Past Midnight
inne tytuły
Little Terrors presents 'Minutes Past Midnight' USA
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Czarny humor na 7 / 10

  Norbinus_Norbi ocenił(a) film na 7

  Dobrze mi się to oglądało. Celowe momenty kiczu zostały podane naprawdę fajnie i może ze dwie historie były po prostu słabe, a poza tym nie mam zastrzeżeń. Klimat i czarny humor godny polecenia.

 • Opis...

  Tomik_4

  Kiedy zapada noc, przerażające kreatury opanowują ziemię. Demony, ludożercy, potwory - w roli głównej w 9 opowieściach.

  1