PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759367}
6,6 86 040
ocen
6,6 10 1 86040
7,8 46
ocen krytyków
Moonlight
powrót do forum filmu Moonlight

Czyli równowaga zachowana. Jeśli twórcy nie mieli żadnych cynicznych zamiarów to im współczuje. Bo o samej artystycznej jakości mało kto wspomina.

I jeszcze jedno. Nowa odsłona politycznej poprawności. Gej może być tylko biały. Bo jak gej będzie czarny to od razu wpadnie w jakąś szufladę.

Fajnie, jak Moonlight wygra Oscary. Będzie z tego gadania na dekady i będzie wesoło.

michal.2907

Bo u nas w kraju niestety tak jest, że albo jesteś jak inni albo masa osób Cie nienawidzi tylko dlatego, że nie jesteś jak oni. Nie dotyczy to tylko homoseksualizmu ale czegokolwiek. Będziesz się ubierał czy wyglądał inaczej, będziesz wytykany palcami. Niestety dużej części ludzi w naszym kraju nie trzeba wcale wiele by czuć nienawiść do innych.

ocenił(a) film na 3
michal.2907

Wątpię, żeby ktoś o tym gadał dłużej niż przez godzine. Film nudny jak flaki z olejem.

ocenił(a) film na 9
soboliero

Ja myślę o nim do teraz. Wspaniały film. Ale jeśli mówisz, że jest słaby nie mając na myśli okołofilmowych zawirowań obyczajowych to ci się to i tak chwali :)

ocenił(a) film na 3
michal.2907

Handlarze narkotyków wstydzący się tego co robią są dla mnie mało wiarygodni. Teresa wyglądał jak żona pastora. Ten film wygląda jakby był robiony na zamówienie - Proszę pokazać dobrą stronę dealerów, ich duszę i głębokie wnętrze. A to że są czarni to mało ważne, że są przy okazji homoseksualistami to już jest niesmaczne. No ale ja się nie znam na takiej wysublimowanej sztuce.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
michal.2907

Ignorancja filmwebowych użytkowników zaczyna się powoli robić nie do zniesienia.

michal.2907

Ale poleciała w dół ocena od wczoraj. Było 7,4 jest 6,9. Masakra.

ocenił(a) film na 9
Nnorm

Średnia w dół, Oscary w górę. Równowaga zachowana :) Nie widziałem Manchesteru ani Fences, ale póki co bardzo mnie ten Oscar cieszy. LLL też jest świetne, ale fajnie że wygrał film skromny, bez gwiazd i budżetu, niszowy niemal.

ocenił(a) film na 7
Nnorm

Głupota w czystej postaci

ocenił(a) film na 8
michal.2907

Na szczęście jest (i będzie zawsze) tylko jedna szansa na zmianę czyjejś orientacji homoseksualnej (czy jakiejkolwiek innej), jedyna opcja to przeszczepić czyjś mózg, a to jak wiadomo jest niemożliwe ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones