PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658345}

My P.S Partner

Na-eui P.S Pa-teu-neo
7,4 1 068
ocen
7,4 10 1 1068
Na eui P.S Pa teu neo
powrót do forum filmu Na-eui P.S Pa-teu-neo

Świetny!

ocenił(a) film na 9

Film godny polecenia:) Nieprzesadzony w żadnej mierze - zrelaksowałam się w zimne, zimowe popołudnie:) Niektóre sceny dość odważne, jak na kino koreańskie, ale świetnie zbalansowane:) Polecam:)

ocenił(a) film na 7
Aigoo

Nie oceniam takich postaw, gdyż pomimo tego, że dla mnie to niewygoda i mogę sobie myśleć na ten temat różnie, to jednak ci ludzie mają do tego prawo.
Jeśli nawet chcieliby tłumaczyć sobie pod poduszkę to mówi się trudno.

Co do współpracy, braku koordynacji i podziału środowiska to nie obraź się, może jestem w błędzie, ale mam takie odczucie, że to nie tylko kwestia niejako przyrodzonej skłonności do anarchii całej naszej nacji ale istotną rolę odgrywa fakt, że zdecydowana większość zaangażowanych w to środowisko ludzi to są ... KOBIETY i to młode kobiety również nastolatki !
Jednak publicznie swej wypowiedzi uzasadniał nie będę, mam zbyt dużo internetowych znajomych choć nie koniecznie ze środowiska "żółtego kina" :)

ocenił(a) film na 9
tia-non

Podzielam Twoje zdanie.
Masz racje co do tego ze za wiekszoscia tlumaczen stoja kobiety/nastolatki.
Mimo wszystko, osobiscie nie podzielam takiego egoistycznego zachowania .
Wszystkie tlumaczenia ktore zrobilem sam od podstaw, zawsze wrzucalem na wszystkie mozliwe serwisy. Tylko po to by inni tez mogli obejrzec film i wiem ze dzieki temu wiele osob przekonalo sie do skośnego kina. Bo znalezli polskie napisy i nie musieli zmuszac sie do ogladania produkcji gdzies z dalekiego HK z angielskimi napisami.. nikt kto nie jest fanem tego kina nie bedzie sie do tego zmuszal skoro nie ma polskich napisow.
W istocie chodzi o kompleksy które przejawiają sie wyniknąwszy w takich sytuacjach gdy potrzebne napisy okazują sie byc ukryte gdzies głęboko na jakims fanowskim forum i w dodatku niedostepne w pliku a jedynie na stale wgrane w film... to sie nazywa szczyt egoizmu.

No niestety na jednym sie nie moge zarejestrowac a na pozostalych nie ma napisow do tego filmu lub sa ale wgrane na stale z adnotacja ze nigdy nie zostana udostepnione do pliku txt.
Wiec byloby fajnie jakbys wskazal jakis konkretny namiar.

ocenił(a) film na 7
Jaki

Sprawdziłem, masz rację, same napisy są niedostępne.
Jest tylko możliwość pobrania filmu w wersji 720p z wgranymi polskimi hardsubami.
Jeżeli ktoś z osób tu dyskutujących na temat tego filmu reflektowałby na taką kopię to proszę dać znać na jajajnik@wp.pl

martusek100

Tak, to jest film warty obejrzenia, aktorzy też świetnie się spisali.

martusek100

Dzisiaj obejrzałam ten film pierwszy raz i jestem naprawde pozytywnie zaskoczona;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones