film

Najeźdźca

Invader
1992

1h 35m
4,1 40  ocen
4,1 10 1 40
Baza U.S. Air Force w Clarksburg, Virginia. Przed laty rozbił się tutaj niezidentyfikowany obiekt latający. Jeden z oficerów U.S. Air Force wymontował szczątki jego... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Sci-Fi
Najeźdźca zobacz zwiastun

reżyseria Philip J. Cook

scenariusz Philip J. Cook

produkcja USA

premiera

Nowość

Baza U.S. Air Force w Clarksburg, Virginia. Przed laty rozbił się tutaj niezidentyfikowany obiekt latający. Jeden z oficerów U.S. Air Force wymontował szczątki jego komputera i wykorzystał do swych badań nad nowym typem bombowca F-117 A Stealth. W dniu próbnego lotu bombowca system komputerowy odmawia posłuszeństwa. Ktoś przejmuje... Baza U.S. Air Force w Clarksburg, Virginia. Przed laty rozbił się tutaj niezidentyfikowany obiekt latający. Jeden z oficerów U.S. Air Force wymontował szczątki jego komputera i wykorzystał do swych badań nad nowym typem bombowca F-117 A Stealth. W dniu próbnego lotu bombowca system komputerowy odmawia posłuszeństwa. Ktoś przejmuje kontrolę nad bazą, niszcząc opornych i zamieniając żołnierzy w ślepo posłuszne automaty. Tajemniczy "wirus" może przedostać się komputerowego systemu obronnego USA... czytaj dalej

Film krecony był w Waszyngtonie oraz w stanach Maryland i Virginii w USA.
Pierwotnie film miał nosić tytuł "The Killing Edge".
TOP filmy z roku...
  • 2026
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • Zobacz wszystkie lata
Filmy dostępne na...
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

ocenił(a) film na 10

szukalem go od kilku tygodni. Zapomnialem tytulu. Mimo, ze jest to klasa B, nie zasluguje na tak niska ocene. Swietne kino dla koneserow tanich i tandetnych produkcji :)) pamietam jak dzis jak prosilem ojca zeby mi pozwolil obejrzec to razem z nim, ehh...domowe wypozyczalnie kaset :))

Ten film jest tak idiotyczny, że kompletnie nie wiadomo o co w nim chodzi! A im dłużej się ogląda, tym bardziej nie wiadomo :)

też miałem to gdzieś na VHS-ce. strasznie cienka rzecz. amatorszczyzna, że strach, ale w sumie miało to swój klimat i urok.