PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95814}

Narodziny

Birth
6,2 5 689
ocen
6,2 10 1 5689
7,2 9
ocen krytyków
Narodziny
powrót do forum filmu Narodziny

Co za głupi film

ocenił(a) film na 3

Szczerze mówiąc coś mi nie grało w tym wszystkim. Z tego co zrozumiałem (nie wiem czy dobrze) młody wiedział o niej wszystko z listów, tak? czy oni dołączali do listów zdjęcia? skąd on wiedział kto jest kim? cholernie to głupie. Jedynie czego jeszcze mi zabrakło to żeby ona się przespała z tym dzieckiem i byłoby dopełnienie kretyńskiego filmu. To jej zachowanie, "uciekniemy razem", nie wierzyłem w to co widzę. Kompletne dno

Charlie_M_

hahaha Święte słowa, ja przestałam oglądać film gdy zobaczyłam tych dwoje w wannie.

ocenił(a) film na 6
zap

Chyba nie doceniacie co z ludźmi może zrobić prawdziwa, szczera miłość...

Charlie_M_

nie takie dno. jest to film dla ludzi rozumiejacych to co ogladaja. nie dla osob ktore po 15 minutach sie gubia i pozniej "ogladaja" zeby ogladac. ten film ma glebsze przeslania. pokazuje jak daleko moze posunac sie kobieta ktora kochala meza i nie potrafi o nim zapomniec. w poprzednich komentarzach pisza"jak to mozliwe ze uwierzyla gowniarzowi". a jednak gdybyscie sie wsluchali w jej slowa i wpatrzyli w jej gesty, mimike to zrozumielibyscie.

Charlie_M_

jak tego nie rozumiecie to moze lepiej przerzucic sie na mniej ambitne kino typu american pie.

ocenił(a) film na 3
ana_kety

Nie śmiesz mnie :D miałaś kiedyś styczność z kinem ambitnym? bo ten film zapewniam Cię do tego grona nie należy

Charlie_M_

moze i nie nalezy do grona nadzwyczaj ambitnych ale zeby nie stracic tych ok 2 godz trzeba go zrozumiec. a nie kazdy to potrafi.

Charlie_M_

Zgodzę się. Przekombinowany, scenarzysta strzelił sobie parę razy samobója. Po co kombinować i pokazywać, że ten chłopak wie o Annie i jej znajomych wszystko, a później wszystko sprowadzić do banału z listami, z których pewnych rzeczy nie mógł się dowiedzieć. Zmarnowane dwie godziny.

ocenił(a) film na 8
Supermarket

Marnujecie to wy, nasz czas i naszą cierpliwość.

ocenił(a) film na 9
Charlie_M_

nie obejrzałeś dokładnie filmu. chipsy jadłeś czy popcorn ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones