PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130851}

Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow

Naruto: Daikatsugeki! Yukihime Ninpōchō Dattebayo!!
7,1 5 234
oceny
7,1 10 1 5234
Naruto: Daikatsugeki Yukihime Ninpōchō Dattebayo
powrót do forum filmu Naruto: Daikatsugeki! Yukihime Ninpōchō Dattebayo!!

Witam!
Szukam uczciwej :-) osoby-fana anime który posiada komplet wszystkich odcinków Naruto, Naruto: Shippuuden oraz filmówek. Z polskimi napisami. W ostateczności z "wspaniałym" dubbingiem. Osoby takiej która ma je i może zgrać i odsprzedać za "symboliczną" opłatą.
Czemu? Bo za późno odkryłem Naruto, a teraz gdy widzę, że samej 1 części jest ponad 400 odcinków nie zassam ich wszystkich z neta. Tym bardziej, że mam za mały transfer. Odcinek czy dwa może mi się uda, ale prędzej mnie śmierć zastanie niż wszystko ściągnę. ;-)
Byłbym wdzięczny za odpowiedź. Piszcie tu albo na ksiegarz5@wp.pl
ksiegarz5

P.S. Podobne wątki znajdą się na innych stronach związanych z Naruto, jak i z pewnym anime faceta od DB, Blue Dragon. ;-)

ocenił(a) film na 10
ksiegarz5

Oglądaj w internecie online, jeśli masz słaby transfer to ładuj odcinek, a w międzyczasie rób swoje, gdy się załaduje - obejrzyj. Pozdrawiam ;)

lukaspr

1 seria ma 200 odcinków ; ) Ogladaj na www.wbijam.pl ;) Masz tam wszystkie kinówki i sezony w serii odc .

użytkownik usunięty
boteq

jak ktoś ma słaby net to bardziej się opłaca mieć na dysku niż buforować całe filmy czy setki odcinków.
do niedawna ja miałem komplet (kinówki nie wszystkie) ale właśnie kończę wywalać zbędne fillery (tylko część zostawiłem). Wypalić jednak i tak nie wypalę bo dvd nie mam^^ zresztą to by chyba z 10 płyt pochłonęło jak znam życie (już shippuuden ma więcej epizodów niż pierwsze naru a dochodzą nowe ciągle), ale jestem pewien, że ktoś pomoże Ci

użytkownik usunięty

Temat bardzo stary, ale gdyby ktoś nowy jeszcze nie wiedział gdzie oglądać Naruto to oczywiście na stronie naruto.wbijam.pl są tam wszystkie odcinki włącznie z najnowszymi oraz wersje kinowe ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones