PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751893}

Naznaczony: Ostatni klucz

Insidious: The Last Key
6,0 28 941
ocen
6,0 10 1 28941
3,3 3
oceny krytyków
Naznaczony: Ostatni klucz
powrót do forum filmu Naznaczony: Ostatni klucz
burt1985

Tak poważnie? Bo się wybieram a na metacriticu nie zachwalają zbytnio.

ocenił(a) film na 8
ScoTT1986

na imbd 6,5/10 na niecałe tyś głosów
wczoraj miał 7/10 przy 350 głosów

Spada mocno w dół :D ale ma niektóre sceny piorunujące :D tak czy siak ide do kina bo dawno nie byłem na horrorku :D a zwiastun mnie złapał

ocenił(a) film na 5
ScoTT1986

Film średni poprzednie części bardziej mi się podobały.

ocenił(a) film na 8
S_E_L_E_R

Dla mnie straszniejszy niż obecności i sinister, ale każdego straszy co innego :) Końcówka zawiodła dlatego 8, ale bardzo dobry i ostatnia scena daje nadzieję na następną część :D

luban10

Kontynuacja ostatniej sceny już była - w pierwszym Naznaczonym :)

ocenił(a) film na 8
karolinho5

To musiało mi umknąć :) Dawno oglądałem

karolinho5

O ile się nie mylę to ostatnia scenka nie była kontynuacja 1 części, bo gdy Lorraine zadzwoniła do Elise powiedziała jej, że to wnuk przechodzi przez to samo co Dalton.

Forest_Nymph

Dobra nevermind, pomylilam po prostu postacie. Miales rację z tą kontynuacja :-D

ocenił(a) film na 5
Forest_Nymph

Nie. Tutaj chodzi o 1 część.. Bo jak mogłaby odebrać telefon skoro w 1 części ją dusi ten duch faceta kobiety. Ona w drugiej części już nie żyje. Trzecia część ma miejsce przed pierwszą tak samo jak ta nowa. Więc historia zatoczyła koło.

Żałuje tylko, że nie zrobili filmu jak pokonuje Demona z czerwonymi ustami. To chyba najlepszy przeciwnik z całej serii. Mam nadzieję, że zrobią o nim 5 część.

karolinho5

Nie do końca, bo Elise wchodzi w drzwi w 4 części i widzi Daltona, on też ją widzi,. do tego ona ma latarkę...
w I naznaczonym nie widać nawet cienia osoby, kiedy Dalton patrzy.
Jak to wytłumaczyć?

ocenił(a) film na 5
ScoTT1986

Powiedziałbym, że dość słabo. Początek całkiem klimatyczny, obiecujący i zakończony sprytnym zwrotem akcji. Dalej jednak już przede wszystkim nie jest strasznie. Zawodzi świat duchów, który jest taki pusty, mało ciekawy i wizualnie ubogi, no i finał to Mortal Kombat - fajnie się naparzają, ale straszne to nie jest. Ogólnie, im dłużej film trwa, tym jest gorzej.

ocenił(a) film na 6
Roy_v_beck

Z wielkim "żalem", ale zgadzam się Tobą kolego! Początek niezły jednak "im dalej w las..."tym coraz słabiej. Na plus poprowadzenie zakończenia filmu (zamknięcie koła).
Jednak inny reżyser wiele zmienia w filmie, można było zaobserwować to zjawisko zarówno w rozdziale III jak i ostatnim kluczu. Dla "naznaczonych" obowiązkowa pozycja do obejrzenia,jednak jak dla mnie tylko raz! Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
burt1985

Po seansie i przypinam się do tematu !
Naprawdę bardzo dobry 8/10 za humor bo czasami lepiej się uśmiałem niż na średniej komedi

Efekty dzwiękowe nooo pierwsza klasa z tym nagłośnieniem czasami ciary na całym ciele

Dla mnie bomba :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones