PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559840}

Naznaczony

Insidious
6,7 95 648
ocen
6,7 10 1 95648
5,7 11
ocen krytyków
Naznaczony
powrót do forum filmu Naznaczony
Izabela727

Jak Renai widzi gościa chodzącego za oknem, w tą i wewtą a nagle tak pojawia się w jej sypialni - aż się można zesrać ze strachu !

ocenił(a) film na 9
Jordan66

NO ten gość w sypialni i jak dla mnie jeszcze dobra scena to jak Josh wychodzi ze swojego ciała i gdy orientuje się że jest poza nim

ocenił(a) film na 4
Monos_fw

Zdecydowanie ostrzenie paznokci przez diabła:)

ocenił(a) film na 7
Izabela727

Jak dla mnie scena snu Lorraine gdy widzi w rogu pokoju Daltona demona, kiedy nie jest on do końca jeszcze widoczny. Wg popełnili spory błąd pokazując go bardziej, a scena ostrzenia paznokci, wybacz "malkrola", ale jak dla mnie tylko zdewaluowała ten obraz. Gdyby jej nie było i demon był pokazywany raczej w takich urywkach i nie do końca widocznych scenach jak ta we śnie Lorraine to film byłby naprawdę mocny i pokusiłbym się nawet o 8, a tak daję tylko albo aż 7.

syriusz211

Właśnie mam dylemat, chciałem dać 8, ale za ogoniastego i kopytnego diabła chodzącego po ścianach, ostrzącego paznokcie na szlifierce mam ochotę obniżyć ocenę ;)

ocenił(a) film na 8
Izabela727

Twarz demona pokazująca się za ojcem Daltona podczas rozmowy w salonie... mało zawału nie dostałem

pawelecki96

Mega się z Tobą zgadzam. Z żoną aż podskoczyliśmy ze strachu...

ocenił(a) film na 9
pawelecki96

Dobra, dobra, ale ja się teraz zastanawiam, czy to nie nastąpił czasem jakiś gwałt na widzu, no po prostu krzyknęłam z ekscytacji, kiedy zobaczyłam twarz tego demona. Wyglądał bardzo przerażająco, ale druga połowa tego filmu była o wiele mniej straszna, np. ten sam demon wygląda już mega potulnie. Sam początek - sylwetki za oknem, zjawa w domu przeniesiona z werandy - finezja. Nie mniej jednak, zastanawiałam się w połowie, czy tego filmu czasem nie wyłączyć, bo jednak jest za straszny jak na moje nerwy, a dodam, że jestem ostrą fanką horrorów.

ocenił(a) film na 9
Izabela727

typ za oknem który nagle znajduje się w pokoju ...nie jestem lękliwy ale na tym filmie kilka razy mnie ciary przeszły ...rewelacyjny jest ...i ten klimat !!!!....twarz demona o której napisał mój poprzednik tez odjazd

ocenił(a) film na 10
Izabela727

Mi się najbardziej podobało, jak w elektronicznej niani dało się słyszeć ten ostry, męski głos...

ocenił(a) film na 9
Izabela727

Jak dla mnie scena, w której matka widzi demona przy łóżku synka - w pierwszej chwili osobnik przypomina Freddy'ego Kruegera.

ocenił(a) film na 8
Shiloh

też mi przypominał wtedy Freddy'ego :p ale przy scenie w salonie wyglądał już bardziej jak Darth Maul z "Gwiezdnych Wojen I"

użytkownik usunięty
Shiloh

dokładnie ! :D zastanawiałam się kogo on mi przypominał i na reszcie wiem ! dzięki :D

ocenił(a) film na 9

Muszę powiedzieć, że rzeczywiście, aż tak strasznie jak w momencie, gdy widzimy go bez twarzy, nie wygląda, gdy już się na ukazuje, ale porównywanie tej postaci do Dartha Maula to przesada. Pod koniec zresztą jest kolejne nawiązanie do "Koszmaru..." - stwór ostrzy swoje szpony, jakże podobne do ostrzy Freddy'ego.

użytkownik usunięty
Shiloh

każdy widzi to , co chce widzieć .

ocenił(a) film na 9

Czy tak jak "Ludzie, którzy umarli nie widzą siebie na wzajem. Nie wiedzą, że umarli. Widzą tylko to, co chcą widzieć"? - Halley Joel Osment, "Szósty zmysł".

Taki żart z mojej strony

użytkownik usunięty
Shiloh

jak już kogoś cytujesz , to postaraj się napisać to bezbłędnie .. "nawzajem" . btw , nie wiem czy ludzie umarli się nawzajem widzą , nigdy się nad tym nie zastanawiałam , a tak w ogóle , to co to ma do rzeczy ? XD

ocenił(a) film na 8
Izabela727

Będę oryginalny = choć scena, gdy matka widzi demona przy łóżku jest cudna, mnie się podobał ten nastrój niepokoju, gdy włączał się alarm. Scena, gdy Josh widzi otwarte drzwi - rewelacja

użytkownik usunięty
Izabela727

Scena w której brodaty facet z "ekipy" pstryka fotki korytarza i na jednej z fotek pojawia się kobieta, dosyć mocna scena, chociaż wszystkie te które wymieniliście wyżej też mocne ;)

użytkownik usunięty
Izabela727

jak brodacz wyciąga megahalogen, dwa razy większy niż jego kompana.

ocenił(a) film na 7
Izabela727

Wszystkie te które wymieniliście są mocne. Ale dobra była też ta scena, kiedy Josh jest poza światem w domu i widzi kobietę, która właśnie zastrzeliła jakieś 3 osoby - jej mina (makabryczny uśmiech na twarzy) + muzyka - ciary do teraz mnie przechodzą.

ocenił(a) film na 9
raull7

Tak, tak! To była taka powtórka ze strachu i rozrywki.

ocenił(a) film na 7
Izabela727

W Horrorze jest wiele kapitalnych scen, ale mnie mocno przeraziła scena z otchłani a dokładniej uśmiechająca się rodzinka ;)

http://www.youtube.com/watch?v=ihoxFsYV-fw [spoiler]

Izabela727

Mi sie podobała końcówka scena :)

ocenił(a) film na 7
oskarsz98

Mnie też. Była nieco zaskakująca, myślałem że na zdjęciu zobaczę demona z czerwoną twarzą.

ocenił(a) film na 9
toriankel

we mnie straszy niepokój budził zegar - jego tykanie potęgowało i budowało grozę. bardzo fajną sceną było, gdy Josh "wyszedł" ze swojego ciała - a medium jako ta po drugiej stronie powtarzała "podążaj za mym głosem"... ta jej namacalna nieobecność...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones