PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554545}

Nieściszalni

Sound of Noise
6,9 11 631
ocen
6,9 10 1 11631
6,6 5
ocen krytyków
Nieściszalni
powrót do forum filmu Nieściszalni

Masakra , nie da się oglądać. Na przed premierze totalny zawód, ludzie wychodzili. SZKODA PIENIĘDZY, CZASU A PRZEDE WSZYSTKIM DOBREGO SMAKU :(

ocenił(a) film na 8
piotrekpal

A gdzie Pan był na tej predpremierze?

ocenił(a) film na 6
Pawel_eS

może tam gdzie ja. W warszawskiej lunie. Nie zgadzam się z autorem tematu ale przyznam, że się zawiodłem. Pierwsza połowa rewelacyjna, potem niestety tendencja spadkowa.

ocenił(a) film na 1
Pawel_eS

witam, bylem w kinotece. Byc moze po przeczytaniu info. o nagrodach dla tego filmu mialem zbyt duze oczekiwania? fakt film jest inny ale w zla strone

ocenił(a) film na 9
piotrekpal

A to ciekawe... Też byłem w kinotece i nikt nie wychodził ^^

ocenił(a) film na 7
piotrekpal

nie wiem jak może być szkoda dobrego smaku, aczkolwiek ja poszłam na premierę - byłam sama na sali. i film mi się podobał. co prawda faktycznie od "środka" poziom filmu szedł sobie w dół i w dół, aż do miałkiego zakończenia, ale ostatnia piosenka "elektryzowała", a całość była fajną alternatywą do tego, co można teraz zobaczyć w kinach ;) film był ciekawy, chwytliwy, o "czymś", z akcją, a zarazem inny i miał w sobie coś skandynawskiego ^^ pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
ingenting

Witaj, Ingeting:) Sądząc po zdjęciu miłośniczka zespołu Kent (jeden z moich ulubionych) i Skandynawskiego kina:) Szkoda, że nie odpisujesz na moje zaproszenie do znajomych, bo myślę, że miło i ciekawie by się pisało:)

ocenił(a) film na 7
tim_tim

Damn how blind I am! Już odpowiedziałam Ci na zaproszenie ;))

ocenił(a) film na 6
piotrekpal

Zgadzam się z autorem. Brakowało w tym filmie jakiejkolwiek idei albo ja jej nie uchwyciłam :)) Piękne sceny, miła muzyka ale w sensu w tym dla mnie nie było. Wychodzi na to, że prawdziwi geniusze muzyki nie potrzebują, bo słyszą ja w ciszy, tak jak bohater Amadeusz. I tylko tyle z tego filmu zapamiętałam. Pary razy się uśmiechnęłam ale do śmiechu generalnie mi nie było.

ocenił(a) film na 10
piotrekpal

imbecylizm w pełnej krasie. i to bredzi człowiek oceniający wulgarnego gniota 'Chrzest' na 10 pkt.

ocenił(a) film na 10
piotrekpal

Film nie dla każdego, ale mnie się naprawdę bardzo podobał, dawno nie widziałem nic tak odmiennego i oryginalnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones