PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=869679}

Nie!

Nope
2022
6,0 31 tys. ocen
6,0 10 1 31350
6,9 87 krytyków
Nie!
powrót do forum filmu Nie!

Tylko tak można walczyć z lewacką propagandą w kinie. Jeśli wpychają na siłę Murzynów, gejów lub kobiety to nie dawajcie im swojej kasy, tylko zaniżajcie oceny, żeby nie zarobili i dostali marne oceny. Róbmy to tak długo, aż Hollywood zacznie kręcić normalne filmy, a nie lewackie poprawne politycznie papki.

NormalnyCzlowiekPolak

A to ty myślisz że na świecie są tylko biali ludzie i tylko oni mogą grać w filmach?

junghwa

Nie żyw trollcia. ;)

ocenił(a) film na 1
junghwa

Nie tylko, ale Murzynów i gejów jest teraz nadreprezentacja w filmach i trzeba z tym walczyć, aż proporcje nie będą odpowiadały światowi rzeczywistemu, bo za 10 lat dorośnie pokolenie, które będzie myśleć, że biali są winni wszystko czarnym.

ocenił(a) film na 1
NormalnyCzlowiekPolak

PolitPoprawności jest po prostu "papierkiem lakmusowym". Zrobili szmirę, ale zgodnie z wytycznymi oskarowymi. Tak więc mogą liczyć na wyróżnienie. Są mniejszości czarne? Tak. Są mniejszości seksualne? Tak. Film da się oglądać? NOPE.

ocenił(a) film na 1
GunMeat

Przynajmniej jeden mądry człowiek.