PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630381}

Nierządnica

Ha-Notenet
6,1 114
ocen
6,1 10 1 114
Nierządnica
powrót do forum filmu Nierządnica

?

ocenił(a) film na 7

Dziwi mnie tak niska ocena tego filmu. Prawda, może być nużący - choć długie ujęcia i minimum dialogów mają swój urok - ale końcówka zupełnie zmienia perspektywę. Polecam.

ocenił(a) film na 6
wolfess

Co takiego zmienia końcówka? Jak dla mnie jest ona szokująca, ale nielogiczna i w zasadzie psująca obraz całego filmu.

A ocena tego filmu i tak jest wysoka tutaj w porównianiu z oceną na imdb. Moim zdaniem reżyser, jak i scenarzysta, nie do końca dopracowali swoje dzieło. Przydałoby się np. opowiedzieć coś o przyczynach takiego zachowania się tej kobiety, a nie tylko je pokazywać.

astat_2

Zgadzam się,że końcówka filmu jest wręcz pretensjonalna i nielogiczna.Zakochany,czuły facet,opiekujący się z wielką atencją obcymi dziećmi na koniec robi coś tak absurdalnego! A ona potem klęczy i nie wiadomo co!!!!

wolfess

Mnie się ten film bardzo spodobał a jego realizm mnie ujął. Zdjęcia bardzo dobre a sama fabuła ciekawa

wolfess

Film jest nudny jak flaki z olejem, przeciągnięty, wymemłany i nużący. Dawno nie oglądałam czegoś tak usypiającego.
Zachowania postaci są dla mnie niepojęte i jakoś w ogóle mnie to nie rusza, ani nie wzrusza. Kontrowersyjna tematyka to trochę za mało by rozkręcić film. Nie wystarczy pokazać paru scenek z życia erotycznego, żeby stworzyć dobre kino. Trzeba jeszcze mieć jakiś pomysł, chcieć coś swoim filmem przekazać. Tutaj przekazu żadnego nie dostrzegłam.

wolfess

gdzie mozna obejrzec online?:)

ocenił(a) film na 9
zxcvbnm28

na zalukaj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones