PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840078}

Nikt

Nobody
7,1 56 895
ocen
7,1 10 1 56895
7,2 28
ocen krytyków
Nikt
powrót do forum filmu Nikt

Dużo durnej akcji, strzelanin, krwi i dobrej muzyki z lat 50/60. Polecam!

ocenił(a) film na 8
NudleKnorr

Tego typu filmy to bardzo często są zwykłe niewypały. A ten film to książkowy przykład jak powinno wyglądać niezobowiązujące piątkowe kino. Kevin zostaje sam w domu, ale żeby nie było smutno to powraca do przeszłości, zbiera ekipę i wyrusza na wyprawę. I jak to się mawiało: "Saul kontra reszta świata? No to szanse są mniej więcej równe..."

Nie ma co ukrywać, że rodzinno-małżeńskie problemy bohatera są tylko przykrywką do rozpoczęcia rozpiździawy. Zresztą, w stosownym momencie rodzina usuwa się w cień i w końcu nasz bohater może rozwinąć skrzydła - czyli mówiąc krótko odkurzyć amunicję. A że twardy jest, to nie ma miękkiej gry i w filmie strzelają nawet prasy hydrauliczne.

Trup ściele się gęsto, przeciwnik ginie w coraz to bardziej finezyjny sposób, wszystko w rytm starych przebojów z przerwami na zmianę magazynków. Czerstwe żarty, niedorzeczności, zbiegi okoliczności, tajemnicze telefony a w kulminacyjnym momencie kot je rybę z puszki. I tak: są wybuchy i płonące domy i szybkie samochody. Jakby jeszcze była jakaś goła baba to mielibyśmy 100% klasyki kina strzelanego.

Rewelacyjny odmóżdżacz. Doktor Emmett wymiata. A kontynuacja bójki w autobusie - cymesik :-)

ocenił(a) film na 8
zmechu

Gdybym miał nieco wyższe IQ xD to właśnie tak bym ten film zrecenzował, dzięki za pomoc :)

ocenił(a) film na 7
zmechu

aktorsko nikt w tym filmie nie wymiata, film jest jak dla mnie na 7/10. Idealny do TV Puls co jest plusem ;) Dużo akcji, muzyka trochę infantylna, nie pasuje do tego filmu. Ale dla odmiany główny bohater dostaje nożem, kulą, po mordzie, w żebra itp, nie jest idealnie czysty jak John Wick

zmechu

Właśnie zadyma w autobusie to najlepsza scena w filmie.

ocenił(a) film na 10
zmechu

Nic dodać,nic ująć

ocenił(a) film na 9
zmechu

Czyli, po prostu, rewelacyjne, odjazdowe kino 9/10!!!

ocenił(a) film na 7
NudleKnorr

Każdy film jest lepszy niż John Wick...

ocenił(a) film na 8
andrze_r

Nawet Smoleńsk? xD

ocenił(a) film na 8
NudleKnorr

Smoleńsk to nie film

ocenił(a) film na 8
andrze_r

Dokładnie john wick to gowno nie da sie tego ogladac , a ten to zajebisty film

ocenił(a) film na 7
brof

kuuurła kwii

ocenił(a) film na 8
brof

Tutaj to potwierdzę i nie będę musiał zakłdać osobnego wątku.

ocenił(a) film na 7
NudleKnorr

Jak wypadł Bob? Szczerze nigdy tego aktora sobie nie wyobrażałem w tego typu filmie i jestem ciekawy jego występu :D

ocenił(a) film na 8
WTTW_FILM

Bob bardziej mi wygląda na kogoś kto używa swojego intelektu i sprytu a nie siły, więc byłem pozytywnie zaskoczony tym jak zagrał zabijakę. Przy czym po Better Call Saul bardzo lubię tego aktora, więc mogę mieć nieco zaburzony obraz :)

ocenił(a) film na 7
NudleKnorr

No i ja już po seansie, bardzo fajny film.

NudleKnorr

Ja też uwielbiam BO. W Better Call Saul był genialny..

ocenił(a) film na 8
NudleKnorr

gdzie oglądaliscie?

ocenił(a) film na 8
TheDarkPrince_47

T o r r e n t y + napisy z QNapi.

ocenił(a) film na 8
TheDarkPrince_47

Widzę też, że jest na CDA i na homiku

ocenił(a) film na 7
TheDarkPrince_47

Na CDA jest w full HD. Korzystaj zanim spadnie, szkoda że nie mogłem go zobaczyć w kinie :(

ocenił(a) film na 10
NudleKnorr

Nic dziwnego - ten sam scenarzysta napisal 3 czesci Johna Wicka.

ocenił(a) film na 8
NudleKnorr

Krótko i celnie

ocenił(a) film na 7
NudleKnorr

Dla mnie, to był właśnie taki a'la John Wick :P Nie ten rozmach, nie to przegięcie (a czasem zbyt w drugą stronę) ale trochę tak, jakby.
Końcówka chyba najbardziej rozczarowuje. Za łatwo, bez strat i tak jakoś ... aż ZBYT plastikowo. Niemniej jednak, taki film akcji może być :-) Mnie bawił dobrze. Nie jest to majstersztyk... Do teraz nie wiem, czemu protagonista w każdy dzień z rzędu nie zdążał na zabranie śmieci :-/ Czy to jest głębsze przesłanie, jako śmieci - to antagoniści ? Nie wiadomo.

ocenił(a) film na 7
NudleKnorr

Długo się wzbraniałem przed tym filmem, chociaż scenę z autobusu widziałem już kilkukrotnie na ytb. Film był dobry, to fakt. Widać mocne powiązania z Wickiem, nawet okładka podobna.
Ta jatka w domu, potem na samym końcu. A pułapki niczym jak z ostatniego Rambo.
No i dziadek to taki rodzynek filmu ;)

ocenił(a) film na 7
NudleKnorr

Rozlew krwi w tym filmie to czysta przyjemność. Wspaniale się bawiłem.

ocenił(a) film na 10
kryslav

No i sam klimat, jak z lat 90tych

ocenił(a) film na 7
BenMaciag

https://www.youtube.com/watch?v=4LrRgHyo7ZU&t=4s

ocenił(a) film na 7
NudleKnorr

https://www.youtube.com/watch?v=4LrRgHyo7ZU&t=4s

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones