film

Nina Frisk

2007
1h 23m
6,4 14
ocen
6,4 10 1 14
Nina to zawsze uśmiechnięta stewardessa, która lubi swoją pracę. Miewa przelotne romanse z żonatymi kolegami z pracy, ale nie trzeba być geniuszem, żeby zauważyć, że chce... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Nina Frisk zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Nina to zawsze uśmiechnięta stewardessa, która lubi swoją pracę. Miewa przelotne romanse z żonatymi kolegami z pracy, ale nie trzeba być geniuszem, żeby zauważyć, że chce ona w końcu założyć własną rodzinę. Jej własna rodzina jest niemalże z piekła rodem i nie stanowi dla niej wsparcia. Brat Niny ? Linus żyje z dziećmi oraz zaborczą żonąNina to zawsze uśmiechnięta stewardessa, która lubi swoją pracę. Miewa przelotne romanse z żonatymi kolegami z pracy, ale nie trzeba być geniuszem, żeby zauważyć, że chce ona w końcu założyć własną rodzinę. Jej własna rodzina jest niemalże z piekła rodem i nie stanowi dla niej wsparcia. Brat Niny ? Linus żyje z dziećmi oraz zaborczą żoną w ekskluzywnej dzielnicy. Ich matka ?Jil mieszka z bezrobotnym alkoholikiem Kristerem i niemalże terroryzuje swe dorosłe już dzieci ciągłymi telefonami oraz żądaniami. Wszystko zmienia się kiedy Nina poznaje Marcusa, wdowca z młodym synem ? para zakochuje się w sobie. Lecz duch zmarłej żony Marcusa postanawia im przeszkodzić i nawet najbardziej gorące uczucia mogą być zagrożone przez szaloną rodzinę Niny.

studio
Film i Väst / Memfis Film / Nordisk Film- & TV-Fond / więcej
inne tytuły
Film nakręcono w Barcelonie (Hiszpania), Kopenhadze (Dania), Rzymie (Włochy), Hammarby Sjöstad, Sztokholmie, Södermalm, Trollhättan i Täby (Szwecja).
Na razie nikt nie dodał wątku na forum . Spróbuj swoich sił i podziel się opinią. Możesz być pierwszy!
Dodaj wątek na forum

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones