PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732108}

Noc oczyszczenia: Czas wyboru

The Purge: Election Year
6,0 35 389
ocen
6,0 10 1 35389
5,9 10
ocen krytyków
Noc oczyszczenia: Czas wyboru
powrót do forum filmu Noc oczyszczenia: Czas wyboru

oglądało się bardzo dobrze. film fajny, jednak czułam jakiś niedosyt. nie wiem czy przez to że było mniej mordobicia i mordowania, mało brutalności. nie wiem . bardzo mi się podobał tak jak dwójka i ciężko zdecydować który lepszy

ocenił(a) film na 10
kamilazpolski

Z tego co pamiętam z tamtych części to było w nich dużo mniej mordobicia i brutalności, niż w tej części właśnie. Rozstrzeliwanie po kolei osób przy użyciu shotgun'a (z świetną pracą kamery), sporo scen wisielców dodatkowo rozkrajanych przez "psycholi" w maskach, proszę Cię to jest mało brutalne czy przeoczyłaś specjalnie każdą taką scenę? Zauważyłem dodatkowo, że im późniejsza część tym lepsza, nie mówiąc nic o pierwszej części, która była tak absurdalna i niemożliwa, że aż ciężko było ją oglądać do końca nie łapiąc się co chwile za głowę z myślą "kto pisał do tego scenariusz?!" ;)

ocenił(a) film na 8
baniaq

czesc pierwsza byla calkowicie beznadziejna. druga i trzecia byly bardzo dobre ale do tej pory nie moge sie zdecydowac ktory lepszy. mnie na przyklad dwojka trzymala bardziej w napieciu niz trojka. i wyobraz sobie ze NIE przegapilam tych scen brutalnosci, jednakze dla mnie wciaz byl czegos brak i czulam niedosyt

ocenił(a) film na 7
kamilazpolski

Kazda część jest na dobrym poziomie, te samochody z swiatelkami to byla jazda.... Sporo fajnych strojów czyścicieli.
Podobał mi się patent z najemnikami spod flagi "white power".
Jednak poprzestane na oglądaniu serii na częśći trzeciej. A twórcy nie zamkneli sobie furtki.
Historia kina pokazywala nie raz ze ciagniecie serii i rozdmuchiwanie jej do ogromnych rozmiarow jest ze szkoda dla jakości patrz Piła.

wujaniek

Moim zdaniem nie będzie kolejnych części , końcówka wszystko wyjaśniła . Gdy senator zniosła Noc oczyszczenia , jej zwolennicy dalej będą robić to co chcą a przestępczość w USA się nie zmieni i prawdopodobnie będzie rosła tak jak mówili we wszystkich 3 częściach . Dla mnie osobiście 2 część była najlepsza ze względu na świeżość i inną obsadę . Kontynuacja była nieco gorsza i strasznie przewidywalna .

ocenił(a) film na 8
Taio

Jeśli producenci uznają że da się jeszcze zarobić na tym filmie to zawsze mogą zrobić Noc Oczyszczenia Początek/Narodziny, 1/2 itp.
Swoją drogą zwolennicy Nocy Oczyszczenia po 3 części nie mogliby kontynuować już tej tradycji bo stała się ona nielegalna - czyt. byliby oni traktowani jak zwyczajni przestępcy.
Co do dwójki zgadzam się że to najlepsza część.

ocenił(a) film na 8
kamilazpolski

Może czujesz niedosyt, bo (przynajmniej w moim odczuciu) trójka była bardziej medialna, pełno plakatów na przystankach, zwiastuny i to czekanie na premierę, ciężko było ją przeoczyć. O dwójce dowiedziałem się z internetu.
Podobnie jak ty czuje niedosyt, bo po zwiastunach czułem ten klimat i ten strach przed syrenami. Postacie przedstawione w zwiastunach mogły zapadać w pamięci i przerażać. Jednak sam film nie był tak przerażający, ale mimo wszystko - dobre kino akcji.
Obie części mnie kupiły ;) bez względu na ich ocenę i opinie na filmwebie, ja jestem kupiony :P.
P.S jedynki nawet nie oglądałem ale to szczegół :P

ocenił(a) film na 8
Papryk_milion

Jedynka to osobny zamknięty epizod (z pozostałymi łączy ją tylko jedna osoba).
Ta część pokazuje jak Noc Oczyszczenia wyglądała w bogatej dzielnicy.
Można zobaczyć z ciekawości.

kamilazpolski

Ooo to jak dwójka lepsza,to nawet się za to nie zabieram

ocenił(a) film na 7
kamilazpolski

ja do samego końca czekałam, że się wyda że pani senator wybrała siebie do przezycia zamiast rodziny, dlatego przezyła i bedzie albo finalowe spotkanie z tym morderca i wydzie prawda na jaw albo jakos to zaszkodzi jej wyborom

ocenił(a) film na 7
Hagraven

Ale to jej matka wybrała ją żeby przeżyła...Na samym początku jest wyraźnie powiedziane że ta Czystka miała miejsce 18 lat wcześniej<czyli kiedy pani senator miała pewnie około 16-18 lat :)>

ocenił(a) film na 7
kogut666

o jaa.... myślałam, że to ona była matką i wybrała siebie i dlatego teraz ma takie nastawienie anty purge i jakoś to wyjdzie w środku kampanii i będzie miec problemy :D

ocenił(a) film na 10
kamilazpolski

NFFA zostało stworzone przez Rosjan w celu aby Amerykanie nawzajem mordowali się . szkoda ze akcje nie dzieje się w Rosji wtedy kibicowałbym NFFA za wprowadzenie w Rosji noc oczyszczenia aby Rosjanie czyli frakcja faszystów i zbrodniarzy wojennych nawzajem mordowali się . Bishop ma racje ze chciał zabić lidera NFFA

ocenił(a) film na 8
kamilazpolski

Mam identycznie te same odczucia co Ty,jednak dwójka jakoś bardziej do mnie przemawia.Ta część również była bdb.,jednak zabrakło jej tego czegoś,co posiadała poprzednia część :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones