PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527261}

3,9 9
ocen krytyków
Notatnik śmierci

Recenzje Użytkowników

"Notatnik Śmierci" nie jest dobrym filmem, lecz nie przez różnice względem oryginału, a rażące błędy logiczne, niespójną fabułę, niewiarygodne postaci i szereg innych wykroczeń, za które nazwiska twórców powinny znaleźć się w Notatniku. Pamiętając, że nawet z takiego Notatnika trzeba umieć korzystać. więcej
Twórcy serialu na prawdę nie bawią się z widzem. Fabuła prze do przodu niczym Usain Bolt, pozostawiając tych, którzy nie dotrzymają jej kroku, daleko w tyle. Przemiana Lighta w mordercę, któremu odbieranie ludzkiego życia sprawia przyjemność, jest niemal niezauważalna, a co ważniejsze nie jest kompletna.  więcej
Jeśli stworzenie remake'u kiedykolwiek miałoby sens, to byłoby to właśnie podjęcie materiału źródłowego od innej strony lub przekładając go na inną kulturą. I wydaje mi się, że to właśnie chcieli zrobić twórcy z Death Note i pomimo wad, wyszło to całkiem zgrabnie. więcej