Film

Return To Zero

2014 1 godz. 47 min.
6,4 1 916
ocen
6,4 10 1 1916
717
chce zobaczyć
{"id":"638554","linkUrl":"/film/Od+pocz%C4%85tku-2014-638554","alt":"Od początku","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/85/54/638554/7406813.2.jpg"}
Maggie i Aaron oczekują swojego pierwszego dziecka. Kiedy chłopiec rodzi się martwy, ich małżeństwo przeżywa kryzys.
reżyseria
scenariusz
gatunek
produkcja
premiera
Satelita Najlepszy film telewizyjny w roku 2015

Maggie (Minnie Driver) i Aaron (Paul Adelstein) z wielką niecierpliwością oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka. Wiedzą, że będzie to chłopiec, urządzili mu pokój i wybrali imię. Na kilka tygodni przed terminem porodu, Maggie dowiaduje się, że dziecko w jej łonie jest martwe. Małżonkom trudno pogodzić się z tą stratą i każde naMaggie (Minnie Driver) i Aaron (Paul Adelstein) z wielką niecierpliwością oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka. Wiedzą, że będzie to chłopiec, urządzili mu pokój i wybrali imię. Na kilka tygodni przed terminem porodu, Maggie dowiaduje się, że dziecko w jej łonie jest martwe. Małżonkom trudno pogodzić się z tą stratą i każde na swój sposób pogrąża się w rozpaczy. Po kilku trudnych miesiącach i niezbyt udanym wypadzie do Las Vegas będącym ostatnią, desperacką próbą ratowania związku, decydują się na rozstanie. Wkrótce Maggie odkrywa, że ponownie jest w ciąży.

studio
Cannonball Productions
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.