PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38605}

Okrucieństwo nie do przyjęcia

Intolerable Cruelty
5,9 31 049
ocen
5,9 10 1 31049
5,8 14
ocen krytyków
Okrucieństwo nie do przyjęcia
powrót do forum filmu Okrucieństwo nie do przyjęcia
ocenił(a) film na 3
Vaylander

zdecydowanie się zgadzam

ocenił(a) film na 4
Vaylander

Przydałaby się jakaś argumentacja, ale i tak się zgadzam.

ocenił(a) film na 7
nikike

okropne

ocenił(a) film na 4
Gyp

Deja vu

użytkownik usunięty
Vaylander

warto! całkiem śmieszna komedia z niezłym nawet scenariuszem

ocenił(a) film na 6
Vaylander

Nie żeby film był totalną kaszaną, ale jako fan braci Coen, muszę przyznać, że ten im średnio wyszedł...

ocenił(a) film na 9
Vaylander

Generalnie do niedawna też tak myślałam ale po objrzeniu kolejny raz zmieniam zdanie. Filme jest specficzny podobnie jak "Bracie gdzie jesteś" czy "Tajne przez poufne". Firmy braci Coen charakteryzuje wysublimowany humor i w tym fimie również jest on widoczny. Wyśmiewanie pewnych elit (próżnych prawników), cwane panny łapiące się za bogatych facetów i naiwnych starych, bogatych dziadków. Mnie bawi dlatego zmieniam ocenę z 7 na 9 :)

Vaylander

definitywnie to są dwa słowa :D no ale.. jutro zobaczymy czy warto czy też nie . haha

ocenił(a) film na 8
Vaylander

Zaufalibyście człowiekowi, który nie potrafi liczyć do dwóch? I chyba tak należy potraktować ten temat.

Xerxo

:D

ocenił(a) film na 8
Vaylander

Jednym słowem: Zdecydowanie najbardziej niedoceniany film braci Coen.
Według mnie tylko ze względu na gatunek - no bo komedia romantyczna więc z definicji musi być słabo.

ocenił(a) film na 5
Vaylander

Cóż, ten film nie złapał mnie za dupę....;D ja dałem 5, bo IMHO to typowy średniak. Aczkolwiek, miło się ogląda i jakieś tam głębsze dno jakby się ktoś uparł, to pewnie też by znalazł. W końcu bracia Coen nie robią filmów o niczym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones