PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505608}

Ostatni wjazd

Frozen
5,8 10 958
ocen
5,8 10 1 10958
Ostatni wjazd
powrót do forum filmu Ostatni wjazd

Nie czaje końcówki filmu...
Gdy pierwszy chłopak, Dan spadł z wyciągu i zjadły go wilki, parę dni później, drugi chłopak, Lynch który zszedł z tego wyciągu, odjechał na nartach, a za nim pobiegły dwa wilki. Następnie, gdy chyba nazajutrz ta dziewczyna zeskoczyła z wyciągu i przeczołgała się kawałek, to zauważyła zjedzone przez wilki ludzkie ciało. I teraz tak: Czy to było ciało tego pierwszego chłopaka, czy drugiego? Bo na samym końcu filmu, gdy dziewczyna odwożona jest do szpitala nie ma żadnych wieści o tym drugim chłopaku., czyli Lynchu.

Widział ktoś ten film? jest ktoś w stanie odpowiedzieć mi na te pytanie?

ocenił(a) film na 8
OMiskaO

To było ciało tego drugiego Lyncha, bo ciało Dana leżało bliżej pod ich krzeselkiem od wyciągu. Dziewczyna przeżyła.

Anna_0604

Ale jak ta laska spadła, to nie było widać ciała Dana

ocenił(a) film na 8
OMiskaO

Możliwe że ciało Dana było zakryte sniegiem, bo podał tam snieg w ktoryms momencie

Anna_0604

Racja... to wszystko dla tego, że film z napisami ;/ Bardziej bym się skupiła na obrazie, gdyby był lektor.. No, ale już trudno ;-)
Chyba sobie włączę jeszcze raz ten film :D

ocenił(a) film na 8
OMiskaO

Mimo wszystko film mi się podobał, bardzo wzruszający :)

Anna_0604

Mi też :D A kiedy Lynch tej dziewczynie opowiadał o swojej byłej... to myślałam, że cos zaiskrzy, czy cos ;-)

ocenił(a) film na 8
OMiskaO

Jakby coś zaiskrzyło między nimi to by mi się nie podobalo, bo w koncu Parker pare godzin czy dni temu straciła swojego chlopaka ; (

Anna_0604

Parker :D No właśnie tak się nazywała :D

I masz racje. Ale to było tylko sekundowe wrażenie :D

ocenił(a) film na 4
OMiskaO

Przecież ciało chłopaka parker było wielokrotnie pokazywane zakopane śniegiem O.o jak wy oglądacie te filmy.
Przeżyła tylko on. Akcja toczyła się przez 2 dni ;) tak swoją drogą chujowy film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones