The Bad Batch

1 godz. 55 min.
5,2 9 218
ocen
5,2 10 9218
4 683
chce zobaczyć
4,9 9
ocen krytyków
{"rate":4.888889,"count":9}
{"type":"film","id":740813,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Bad+Batch-2016-740813/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Outsiderka
  • orwhatever ocenił(a) ten film na: 6

czemu są takie błędy w imionach bohaterów na filmwebie? przecież główna bohaterka nazywała się arlen, a nie samantha, a keanu reeves to był dream (?) a nie 'rockwell'? czy ktoś mógłby to poprawić?

• WujekChu1ek ocenił(a) ten film na: 5

orwhatever Już poprawiłem, teraz wystarczy czekać na akceptację.

• WujekChu1ek no to poczekamy....... Pół roku, rok ? Ktoś przyjmuje zakłady ?

dewille Bez komentarza:P W sumie mógłbym załatwić to od ręki, ale nie chcę wykorzystywać limitów, które przydadzą mi się na coś innego:D

• WujekChu1ek mówię o akceptacji - w kontrybucjach wisi z tona danych, które wprowadzają użytkownicy a i tak są zlewani przez administrację.... Sam kiedyś dużo starałem się wnosić do portalu ale kiedy po 4-6 miesiącach od dodania treści dostawałem powiadomienie o odrzuceniu i to bez podania powodu to odpuściłem. Baza jeszcze nigdy nie była tak nieaktualna jak teraz i naprawdę FW marnuje ogromny potencjał jaki cały czas jeszcze ma

dewille Też mówię o akceptacji i mówię, że mógłbym to załatwić od reki, powiedzmy po znajomości. Nigdy nie proszę o akceptacje swoich kontr, natomiast o odblokowywanie dat premier żeby można ocenić film czy o dodanie i akceptację filmu którego nie ma w bazie.

I owszem wiem, że portal schodzi na psy przez nieaktualną bazę danych.

Ps. Po odrzuceniu takiej kontry i poprawieniu, wer który ci to odrzucił, akceptuje to bez kolejkowania. I wątpię by nie podał powodu odrzucenia kontry. Mogłeś do niego napisać na PW

• WujekChu1ek to już jakiś czas temu było, a kontrybucja wisiała dobre pół roku - zresztą nie raz i nie dwa
    Skoro znasz kogoś po stronie administracji, to może warto by zagadać i dowiedzieć się o co chodzi ?? Portal kuleje już od paru lat ale tak źle jak jest od ok. 1.5 roku, to nigdy nie było. W jakimś innym wątku na forum, wkleiłem długą listę filmów (po prostu wlazłem na stronę z torrentami i po kolei sprawdzałem na FW z 50 tytułów ostatnio ukazanych releasów BR-rip) - czyli filmy, które miały premierę 3-4 miesiące wcześniej albo i lepiej. Na FW, może z pięć z nich miało zarys fabuły!! Reszta albo pusto albo jest plakat, ze dwóch,trzech aktorów i to wszystko. Użytkownicy muszą dodawać opisy/zarys fabuły danego tytułu w sekcji komentarzy pod filmem!! WTF??
    Pamiętam początki FW, część z użytkowników była jeszcze skupiona wokół usenetowego pl.rec.film - pamiętam spotkania, konkursy z biletami na seanse w Kinotece itp - naprawdę było bardzo dobrze. Jakiś spory czas potem, zaczęły się problemy, jak oczekiwanie na apke mobilną i cyrki z tym związane czy z wiecznymi i tymi samymi problemami w funkcjonowaniu portalu typu: od lat znikające oceny filmów z konta usera.. Ale mimo tego, baza była prawie zawsze aktualna i na poziomie. I dlatego, ostatecznie, machaliśmy ręką na te techniczne problemy. Ale kiedy baza zaczęła kuleć, kiedy wchodzę żeby sprawdzić jakiś nowy lub jakiś czas po premierze tytuł, a tam informacja "Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły. Możesz go dodać." i tyczy się to 90% sprawdzanych przeze mnie filmów czy seriali, wtedy korzystanie z FW przestaje mieć sens, bo nie działa jego główna podstawowa funkcjonalność.
    Najgorsze jest to, że takich postów jak ten na forum są już setki i pojawiają się cały czas - bez odzewu ze strony administracji. FW i jego baza, istnieje dzięki społeczności i użytkownikom, którzy poświęcają swój czas i dodają kontrybucje i którym zależy na tym portalu...... jednym z największy portali tematycznych na świecie jakby nie było (przynajmniej FW chwali się drugą największą bazą na świecie) - a ta wierna społeczność, jest od lat sukcesywnie olewana przez właścicieli i administracje...... I to jest bardzo bardzo słabe.....

dewille Odniosę się tylko do tego zdania, ponieważ dość wyczerpująco opisałeś machinę działania i wady tego portalu... A więc:

"Skoro znasz kogoś po stronie administracji, to może warto by zagadać i dowiedzieć się o co chodzi ?? "

Powiem ci, że pytałem, ale administracja i moderacja wie co dzieje się na tym portalu tyle co my, myślisz, że czerwone łebki(pracownicy portalu) konsultują się z adminami/werami/modami w jakichś sprawach dotyczących funkcjonalności portalu? Co ty....

• dewille No cóż, odrzucenie też jest premiowane punktami, a to o wiele prostsze niż sprawdzanie. Jeżeli ktoś kilkukrotnie odrzuca twoją kontrybucję, jako powód (równoważnikiem zdania) podając zastrzeżenie, które było wyjaśnione w komentarzu do owej kontrybucji, to wiesz, że część ma weryfikację głęboko w dupie.

dewille ciągle nie zmieniono, także pół roku to był słaby strzał xD

• orwhatever A ja z kolei nie mogę uwierzyć, że to jest romans. Na serio? W takim razie zatraciłem znaczenie pojęcia romansu.

wilczekstepowy true dat

wilczekstepowy Faktycznie, kogoś równo posrał z tym romansem! Ale w oczekujących ma jeszcze SF na szczęście:P Choć ja to był bardziej podciągnął pod dramat/SF niżeli romans/SF. Ale źródło imdb mówi co innego.... Znalazłem źródło gdzie jest dramat i natychmiastecznie to zmieniam.

• WujekChu1ek Właśnie, zdziwiłem się, że na imdb również anonsowane jest jako romans. Już mniej bym się zdziwił gdyby to podciągnęli pod horror, bo momentami podobne sceny się dzieją, jak w "Bone Tomahawk" - choć to i również żaden klasyczny horror nie jest.

wilczekstepowy Zobaczymy czy kontra przejdzie, bo na prawdę to mylny gatunek, właśnie takie rzeczy staram się poprawiać na tym portalu a nie je*bać punkty na siłę, a jak tego nie zaakceptują to przysłowiowy chu1 im w dupe:P

• WujekChu1ek Fajnie, że w tym kierunku działasz. Dobrze, że nie zobaczyłem wcześniej, że to romans bo bym nie sięgnął po ten bardzo przyzwoity film.

wilczekstepowy Też unikam romansideł, ale ludzie często i gęsto dodają gatunki z IMDB nie oglądając uprzednio filmu, a ja z kolei każdy tytuł który obejrzę to od razu weryfikuje gatunek czy się zgadza, no może nie każdy, ale staram się sprawdzać czy jest wszystko ok;) A filmów mi się trochę nazbierało:P Zaraz dobiję do 7tys.:P
    Kiedyś miałem fazę, poprawiałem wszystkie filmy Kung Fu które miały gatunek karate na sztuki walki:D Chyba wszystkim filmom kung fu popoprawiałem gatunki:P

I było tylko kopiuj wklej i komentarz pod kontrą "Kung fu to nie karate" :D

• WujekChu1ek Przecież tego tyle jest, że bym nie miał sił na samo "kopiuj - wklej". ;)

A jak Ci się chce i masz w głowie poukładany jako taki ranking to fajnie by było, jakbyś zajrzał do tego tematu: http://www.filmweb.pl/forum/telewizja+i+seriale/Stw%C3%B3rzm...

wilczekstepowy Oglądam seriale, ale zazwyczaj te nie urwane... Najbardziej wkurzyłem się jak skasowali The River... Bo ciekawie się zapowiadał.

• WujekChu1ek Rozumiem. Ja niestety nadziałem się już parę razy na te niedokończone.... Hrrr...

• wilczekstepowy No ale to jest romans, więc nie wiem w czym masz problem, to jest dystopijny romans, więc kategorią powinno być romans / SF

• Pietroooo ocenił(a) ten film na: 2

orwhatever Może polscy tłumacze tytułów poszli o krok dalej i teraz tłumaczą imiona na takie z dupy :p

• Pietroooo jeśli idzie o możliwosci polskich tłumaczy to wszystko jest możliwe haha