PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705627}
5,7 33 234
oceny
5,7 10 1 33234
3,8 10
ocen krytyków
Piła: Dziedzictwo
powrót do forum filmu Piła: Dziedzictwo

Szczerze? To będzie chyba pierwszy krwawy "horror", który obejrzę. Urzekła mnie scena, gdy łańcuchami byli przyciągani do pił.

KUBASNICA

Oglądałeś wcześniejsze części? Dla mnie piła jest trochę jak "serial". Boję się, że go zepsują, bo 7 była najsłabszą częścią. Zresztą współczesne efekty filmowe w horrorach są proste i psują cały efekt.

lusia14155

Niestety nie. Jeśli chodzi o horrory to jestem straszną pusią. Niedawno przekonałem się do horrorów, które w swoim założeniu mają przestraszyć, a nie obrzydzić. Obecności i Anabelle moją miłością. Jednak zwiastun tej części jakoś sprawił, że akurat na ten film postaram się przemóc do tego typu horrów. Szkoda, że te części są ze sobą powiązane i zapewne nie zrozumiem o co chodzi, nie oglądając poprzednich, lecz myślę, że nie obejrzę wcześniejszych części. Jakoś nie potrafię. Złe wspomnienia. Jednak tą część obejrzę na 100% i może to będzie wstępem do poprzednich i uda mi się przemóc. Mam nadzieję, że to, co napisałem ma jakiś sens.

KUBASNICA

Motyw z przyciąganiem łańcuchami do pił to tania podróba motywu z 5-ki - kto widział, ten wie, o czym mowa...

Black_Metal_666

Niestety nie oglądałem.

KUBASNICA

Ja widziałem wszystkie części z "Saw 3D" na czele i do Kina na "Jigsaw" pójdę tylko z czystej ciekawości.

Black_Metal_666

Aż tak wciągnęła Cię ta seria? Nie wiem czy mógłbym obejrzeć wszystkie haha. Mam za słabą psychikę.

KUBASNICA

Kiedyś byłem fanem, ale to dawno i nieprawda. 7-kę obejrzałem niedawno, bo chciałem po prostu "zryć sobie banię", a że 8-ka będzie wnet w Kinach to sobie oblukam z czystej ciekawości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones