PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705627}
5,7 33 234
oceny
5,7 10 1 33234
3,8 10
ocen krytyków
Piła: Dziedzictwo
powrót do forum filmu Piła: Dziedzictwo

Szybkie opracowanko, w obsadzie filmwebu jest 8 osób, jigsaw i 5 ofiar, jedyne osoby których nie można zidentyfikować to black i Keith Rennie, ciekawe jest też iż pojawia się krew Jigsawa.
Jak dla mnie w trailerze brakuję grozy, klimatu, jest pusta głupkowata masakra nie ma tej tajemnicy co w poprzednich częsciach,

Tak Adam nie żyje: Noga w kiblu to pomyłka, zdjęcia do V, VI, VII częsci robił Adam ponieważ one zaczęły się przed pierwszą, ciekawi mnie kto robił w III i IV ich Adam robić nie mógł. W pile 0.5 czyli dodatku do piły pokazane jest iż Adam przeżył już próbę, podejrzewam że Adam był uczniem Jigsawa i dlatego robił dla niego zdjęcia, jednak Amanda go zabiła- udusiła.

Jigsaw żyje: Nie możliwe oczywiście, jednak ciekawe by było jakby okazało się że Kramer to nie jest prawdziwy piła, a w cieniu był ktoś kto to wszystko organizował.


Amanda nie żyje, więc to nie ona, zmarła w częsci III a scena z dziewczynką (córka lekarki z III częsci) była retrospekcją w której Amanda ostrzegała dziewczynkę przed człowiekiem który ją uratuję(był to Hofmann)

Ciekawi mnie kilka faktów dlaczego Hofmann, chciał by Amanda zabiła lekarkę z częsci III.
Co się stało z chłopakami z częsci II i VI
Kim byli ludzie w maskach w VII

ocenił(a) film na 3
karol10104

Obecność krwi Jigsawa pod paznokciami ofiary trochę mnie zaskoczyła,jednak zważywszy na to że Kramer nie żyje musiała zostać tam umieszczona celowo,ewentualnie ściemą może być to że to jego krew,po prostu ktoś fałszuje wyniki.

"jednak ciekawe by było jakby okazało się że Kramer to nie jest prawdziwy piła, a w cieniu był ktoś kto to wszystko organizował."-oby nie wpadli na taki pomysł bo zniszczą tym legendą Jigsawa,nie wyobrażam sobie że może być ktoś ponad nim.

ocenił(a) film na 4
Psycho_Daddy

może nie ktoś ponad nim tylko ktoś kto również organizował "gry" np. nie wiemy kto zorganizował grę w pile 3 d która była na początku, miejmy nadzieję że będą w filmie postacie z poprzednich części i ta historia będzie do tego wszystkiego nawiązywać bo jeśli nie to dla mnie będzie słabe. Seria Saw jest tak dobra z uwagi na naprawdę dobrą fabułę i bardzo fajną charakterystyczną postać Kremera :P Np. Hofmann jako piła już nie był taki sam.

ocenił(a) film na 3
karol10104

Nie wiem kogo tu jeszcze można wcisnąć żeby nie zrobiło się idiotycznie.Hoffman ok,Amanda ok nawet Gordona da sie wytłumaczyć ale kolejny współpracownik?,nie widzieliśmy go przez 7 części a tu wyciągną go widzom jak królika z kapelusza?,nie wiem ale ja tego nie kupuję.

Co do pułapki z częsci 7 to czy nie Hoffman ją zorganizował?,widzisz minęło tyle lat od czasu kiedy ja oglądałem że zapomniałem-no chyba że tego nie wyjaśniono?.Poczekamy zobaczymy ale trailer wcale mnie nie zachęcił do seansu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones