PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705627}
5,7 33 234
oceny
5,7 10 1 33234
3,8 10
ocen krytyków
Piła: Dziedzictwo
powrót do forum filmu Piła: Dziedzictwo

Scenariusz i reżyseria

użytkownik usunięty

Dla mnie mogą zrobić nawet Naznaczonego 7, Obecność 5 i Piłę 9, ale pod warunkiem że reżyserem będzie pan James Wan, a scenariusz wyjdzie spod ręki pana Leigha Whannella. To są moje warunki, bo tych dwoje naprawdę zna się na rzeczy i wie jak zrobić prawdziwy horror. Bardzo żałuję, że pan Wan nie wyreżyserował Piły od 4 do 7, a także Piły: Dziedzictwo. Fakt, są producentami i po części scenarzystami tych "partów", ale powiedzmy sobie szczerze: dzięki tej dwójce kino grozy w pewnej części podniosło się z gleby i ratuje ten gatunek. Mimo iż Piła różni się tematyką od Naznaczonego i Obecności. Chętnie poznam waszą opinię na ten temat :)

Jestem wielkim fanem tego duetu, ale w szczególności Piły
Pierwsze trzy części tworzyły bardzo udany thriller z elementami gore i szczyptą psychologii, poźniej już było gorzej, ale do 6 cześci jakoś klimat sie utrzymał, finał był według mnie katastrofalny, ale byłem pewien, że Piła wróci na ekrany.
Po SIEDMIU latach... po trailerach, zdjęciach, aktorach i reżyserach (goście od Piranii 3D pff) stwierdzam, że ta część bedzie niewypałem niestety.
Po trailerze wnioskuje, że się nieźle uśmieje podczas seansu w kinie.
Jak okaże się na końcu ze John Kramer aka JIGSAW żyje to wstanę w kinie i zacznę klaskać.
Co więcej mam nadzieje, że ta część zarobi NAJWIĘCEJ kasy i zrobią co najmniej kolejną trylogie.
#JIGSOW_SAVED_ME ;)

użytkownik usunięty
ArghesS

Fajnie, że znalazł się ktoś, kto również interesuje się "Piłą". Na 20 października będę robiła materiał na kanał o "Pile", ale teraz mogę ci zdradzić, co sądzę o śmierci Kramera. Przypomnij sobie taśmę Johna do Gordona, nawet mam ten fragment pod ręką: "Proszę opiekować się Jill. Jeżeli coś się jej stanie proszę działać w moim imieniu. W zamian pokażę panu wszystkie sekrety. Pokażę panu wiele miejsc (...)". Myślę, że ostateczną grę poprowadzi Doktor Gordon, który jest LEKARZEM. Ze zwiastunów wiemy, że znaleziono DNA Johna Kramera. Możliwe, że maczał w tym palce Doktor Gordon, żeby legenda Jigsawa przetrwała. Na pewno będą jakieś retrospekcje, skoro Tobin Bell powraca. Bardzo żałuję, że nie będzie tak z Costasem Mandylorem (Hoffman). On, John i Peter Strahm byli moimi ulubionymi postaciami. Na pewno (mam nadzieję, że się nie mylę), jedną z ofiar nowej gry będzie członkini oddziału FBI (ze zdjęć wynika). Chętnie poznam twoją opinię :D na mój post.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones