PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725510}

Pieśń Charlotty

Charlotte's Song
4,5 119
ocen
4,5 10 1 119
Pieśń Charlotty
powrót do forum filmu Pieśń Charlotty

Nareszcie pojawia się w Polsce, na Cinemax 13 października.

użytkownik usunięty
Etienne_3

Super, dzięki na info :)

A wystarczyło na stronie http://www.filmweb.pl/film/Pie%C5%9B%C5%84+Charlotty-2015-725510 zaznaczyć "Chcę zobaczyć"

użytkownik usunięty
voleon

Miałam zaznaczone, z tymże bardzo rzadko zerkam w tę zakładkę, żeby sprawdzić czy dany film akurat leci w tv. No ale w końcu (dzisiaj) obejrzane :)

ocenił(a) film na 5
voleon

Z tym tylko, że swego czasu redakcja wprowadziła taki myk, że przesyłanie powiadomień odnośnie filmów kontynuowali jedynie wtedy gdy w "chcę obejrzeć" były zaznaczone więcej niż dwa oczka. Także jeżeli ktoś (jak np. ja) stosował wcześniej pełną skalę oczek (choćby w zależności od zaawansowania produkcji), to redakcja jednym banalnym posunięciem (o którym powiadomiła po fakcie na swoim blogu obserwowanym przez niewielką część użytkowników) odcięła go od powiadomień do ok. jednej trzeciej z wyczekiwanych pozycji...

Khaosth

Też to zauważyłem, i dlatego najlepiej zaznaczyć wszystkie oczka, zwłaszcza że to nic nie kosztuje.

Natomiast, bardzo użyteczne jest podświetlenie na zielono w zakładce PROGRAM TV wszystkich tak zaznaczonych "chęci".

ocenił(a) film na 5
voleon

Niby nic nie kosztuje, ale przeszkadza w tych chęci stopniowaniu. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones