PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599554}

Piksele

Pixels
5,7 63 321
ocen
5,7 10 1 63321
3,8 10
ocen krytyków
Piksele
powrót do forum filmu Piksele

Nie można powiedzieć, że jest to zły film. Nie można jednak powiedzieć także, że jest dobry. To taka filmowa zebra- raz jest fajnie, raz fatalnie..Zacznijmy od plusów:
1)Świetnie przedstawione postaci ze starych gier video- normalnie łezka się w oku kręci.
2) Ścieżki dźwiękowe ze starych gier wideo- coś wspaniałego.
3) Świetne, piękne efekty specjalne- buźka się do nich sama śmieje..przez pierwsze pół h (punkt 2 w wadach).
4) Naprawdę niezłe aktorstwo. Nawet Ci którzy nie lubią sposobu gry Adama Sandlera (ja) nie będą się irytować jego postacią.
5) Ostatnia scena (podczas napisów)- genialna i najśmieszniejsza z całego filmu.
Wady:
1) Śmieszne sceny (niestety mało) przeplatane są żenującymi (o co chodzi z tym prezydentem w dźwigu?)
2) Jaskrowość pikseli zepsuła genialny efekt przepięknie zrobionych postaci z gier komputerowych- twócy chcieli mocno i dużo, ale przedobrzyli niczym Mr T ze złotem.
3) Po prostu scenariusz..co z niego wynika? Lepiej być nieoczytanym miłym kolesiem, niż inteligentą osobą ze zmysłem matematycznym. Olewaj naukę zostaniesz prezydentem, będziesz się uczył staniesz się monterem kablówki..

Ogólnie film mniej głupi od tych, w których gra Sandler. Normalnie dałbym 4, może 5, ale ostatnia scena z małymi Q*bert'ami położyła mnie na łopatki. Pomysł w filmie też się liczy..6 z minusem jak stąd do Alaski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones