PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779975}
6,1 25 585
ocen
6,1 10 1 25585
4,5 16
ocen krytyków
Plan B
powrót do forum filmu Plan B

Czy scenariusz powstał na jakimś konkursie kółka polonistycznego licealistów? Chociaż nie, na liceum to za wysokie progi. Dawno nie widziałem tak sztampowego filmu, połowę wydarzeń i "dramatów" można było przewidzieć, płytkość postaci była zatrważająca, niektóre sceny wręcz komiczne i absurdalne. Po prostu rżałem ze śmiechu z dziewczyną, gdy Dorociński usnął na kanapie z dziećmi i jakąś fauną. I mówię to jako wrażliwa osoba. Chyba emocjonalnie trzeba mieć z 12 lat, aby utożsamiać się z bohaterami. Pełnię beznadziei dopełniają cukierkowe kadry z Warszawy, chyba ktoś odkrył nowe efekty w kamerze. Niestety dobra obsada aktorska i końcowy utwór Młynarskiego/Zawiałow to zdecydowanie za mało, by nazwać to dzieło choć przeciętnym.

ocenił(a) film na 9
cc_macu

Szanowny Panie cc_macu, po diabła ogląda Pan filmy, które nie leżą w Pana klimacie, czy preferencjach, co wyraźnie wybrzmiewa z Pana komentarza i nawet 12 latek by to zauważył:) Nie lubię i tym samym nisko oceniam np. filmy o tematyce science fiction, więc ich raczej nie oglądam, a już zdecydowanie nie komentuję publicznie, bo mam świadomość, że moja ocena byłaby wielce subiektywna. Może z jakiś powodów ma Pan niepohamowaną potrzebę krytykowania... Powracając do przedmiotowego filmu, jest bardzo pozytywny i takich filmów wielu ludziom jest potrzeba. Dodając do tego poziom gry aktorów na wysokim poziomie, wszystko gra. Proszę o odrobinę krytyki wobec siebie, a nie wyładowywać frustracji na filmie, przesympatycznym niewątpliwie i wzbudzającym wiele pozytywnych emocji wśród odbiorców (z wyłączeniem takich jak Pan, oczywiście)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones