PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8753}
7,6 13 959
ocen
7,6 10 1 13959
7,6 21
ocen krytyków
Pojedynek na szosie
powrót do forum filmu Pojedynek na szosie

Ten film to prawdziwa perełka. Jedyny film nakrecony dla telewizji ktory mi sie bardzo podobał. Nie trzeba było zaraz tony hektolitrow krwi, ani masy efektow specjalnych żeby stworzyć takie dzieło. Jak dla mnie 10/10 zdecydowanie. Niby banalny scenariusz, a cały czas trzyma w napieciu. Dla kazdego wielbiciela "grozy" ten film to lektura obowiązkowa.

ocenił(a) film na 9
Chris1985

tylko ze to nie jest horror;P ale zgadzam sie film jest swietny 10/10.

Boskigrom

No to jeżeli to był horror i do tego najlepszy jaki oglądałeś, to jeszcze dużo przed tobą. Ile masz 11 latek? bhahaha.

ocenił(a) film na 10
Largo_20

Tak zgadza się fuck-tycznie nie jest to horror, a thiller jak podaję filmweb, więc moja wpadka. Nie napisałem że jest to najlepszy horror, tylko że jeden z najlepszych, a to jest chyba różnica. 11 lat ?? hmm chciałbym tyle mieć, ale niestety z roku na rok człowiek sie starzeje i jego czas na ziemi się skraca.

Largo_20

ale dupisz bez sensu synku .. koleś się pomylił w jednej sprawie ..ale w drugiej ma dużą racje .. ,że to konkretny film ..

resistance

Ja kompletnie nie rozumiem tak wysokiej oceny tego filmu...dla mnie to była nuda, jedzie sobie koleś samochodem, za nim a raz przed nim ciezarówka no wielkie mi halo robią he mi ten film kompletnie nie przypadł do gusty dlatego dałem mu 3/10. Ale jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje i jednym sie podoba a innym nie.

ocenił(a) film na 8
Chris1985

Mi najbardziej przypadł do gustu za świetne zdjęcia...
I rzeczywiście trzyma w napięciu jako mało, który film.
Ocena 8/10.

ocenił(a) film na 8
Chris1985

Aha...I jeszcze nie pozostaje mi nic innego jak polecić Wam film "Cena strachu" http://www.filmweb.pl/Cena+strachu,1953,o+filmie,Film,id=31689 . Równie świetny thriller, a może i nawet lepszy, ale to już zależy od gustu.
Problem niestety może być z jego zdobyciem gdyż ma on już swoje lata.
Ale naprawdę warto go obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones