PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8837}

Pozytywka

Music Box
7,1 2 953
oceny
7,1 10 1 2953
7,3 3
oceny krytyków
Pozytywka
powrót do forum filmu Pozytywka

"The worst type of man is a torture machine. I think that a person who stops behaving like a human will be treated like a machine, not a human. Lest the beast be surprised. I will find all of you psychopaths, and I will punish you, if I live."

"Mengele from USA and this Polish szmalcownik ,polish shit, choke me all the time"

ocenił(a) film na 10
baszarteg_filmweb

"Podczas pewnego seminarium filmowego w jednym z college'ów reżysera COSTĘ-GAVRASA zapytano, dlaczego jedna z postaci w "POZYTYWCE" zachowywała się tak, a nie inaczej.
-Zapytajcie Joego - odpowiedział Costa - to on napisał, jak się mają zachowywać bohaterowie.
Ale potem kolejny student, i kolejny, i jeszcze następny zadawał to samo pytanie.
-Zdałem sobie sprawę, że oni nie rozumieją - powiedział mi potem Gavras. - Mówiłem im tyle razy, że nakręciłem TWÓJ scenariusz i przełożyłem TWOJĄ historię i TWOJE postaci na ekran, a oni wciąż uważali MNIE za autora, zupełnie jak maszyny".
-
Joe Eszterhas, "Hollywoodzkie zwierzę"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones