Odtwórz Zwiastun nr 1 (angielski) 2:09
Film

Asa ga Kuru

2020 2 godz. 20 min.
6,3 36
ocen
6,3 10 36
173
chce zobaczyć
{"id":"855106","linkUrl":"/film/Prawdziwe+matki-2020-855106","alt":"Prawdziwe matki","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/51/06/855106/7933348.2.jpg"}
Do rodziców adoptowanego chłopca Asato niespodziewanie zgłasza się jego biologiczna matka. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Prawdziwe matki
Prawdziwe matki (2020) Zwiastun nr 1 (angielski) 2:09
Prawdziwe matki
Prawdziwe matki (2020) Teaser nr 1 0:30
Prawdziwe matki | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (angielski) | 2020 | Film Satoko i jej mąż Kiyokazu są już zmęczeni wieloletnim leczeniem niepłodności. Pewnego dnia natrafiają na program telewizyjny reklamujący stowarzyszenie non-profit, które łączy pary, które nie mogą mieć dzieci z matkami, które nie chcą lub nie mogą wychowywać swoich. Zdają sobie sprawę, że adopcja może być doskonałą alternatywą dla ich bolesnego i frustrującego leczenia. I tak trafia do nich chłopczyk imieniem Asato, którego kochają nad życie i stanowią razem fantastyczną rodzinę. Po 6 latach od adopcji Satoko odbiera telefon, w którym słyszy głos młodej kobiety. Przedstawia się ona jako biologiczna matka Asato i mówi, że chce odzyskać swojego syna… Wzruszająca historia oparta na bestsellerowej powieści Mizuki Tsujimury o dwóch silnych kobietach -adopcyjnej matce z japońskiej klasy średniej i zdesperowanej młodej kobiecie, która nie chce zostać wymazana z życia swojego biologicznego dziecka.

Satoko i jej mąż Kiyokazu są już zmęczeni wieloletnim leczeniem niepłodności. Pewnego dnia natrafiają na program telewizyjny reklamujący stowarzyszenie non-profit, które łączy pary, które nie mogą mieć dzieci z matkami, które nie chcą lub nie mogą wychowywać swoich. Zdają sobie sprawę, że adopcja może być doskonałą alternatywą dla ichSatoko i jej mąż Kiyokazu są już zmęczeni wieloletnim leczeniem niepłodności. Pewnego dnia natrafiają na program telewizyjny reklamujący stowarzyszenie non-profit, które łączy pary, które nie mogą mieć dzieci z matkami, które nie chcą lub nie mogą wychowywać swoich. Zdają sobie sprawę, że adopcja może być doskonałą alternatywą dla ich bolesnego i frustrującego leczenia. I tak trafia do nich chłopczyk imieniem Asato, którego kochają nad życie i stanowią razem fantastyczną rodzinę. Po 6 latach od adopcji Satoko odbiera telefon, w którym słyszy głos młodej kobiety. Przedstawia się ona jako biologiczna matka Asato i mówi, że chce odzyskać swojego syna… Wzruszająca historia oparta na bestsellerowej powieści Mizuki Tsujimury o dwóch silnych kobietach -adopcyjnej matce z japońskiej klasy średniej i zdesperowanej młodej kobiecie, która nie chce zostać wymazana z życia swojego biologicznego dziecka.

na podstawie
Mizuki Tsujimura "Asa ga Kuru" (powieść)
data produkcji
2020
tytuł oryg.
Asa ga Kuru
inne tytuły
Prawdziwe matki Polska
朝が来る Japonia
Więcej...

forum filmu Prawdziwe matki

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego filmu.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum