Predator

The Predator
2018
5,0 33 tys. ocen
5,0 10 1 33280
5,5 30 krytyków
Predator
powrót do forum filmu Predator

Moja ulubiona postac kina sc.f. .Watpie aby przebił genialną cz. 1 , jednakze jest szansa na dobry film z ciekawą fabułą .

ocenił(a) film na 4
parszywykutafon

moja ulubiona postacia z sci-finction jest zdecyowaie xenomorph ;)

arieljarosz

ale który ? warrior , drone , pretorianin czy królowa ?

parszywykutafon

crusher ?

ocenił(a) film na 4
parszywykutafon

lubie cały gatunek, choć najbardziej chyba warriora

arieljarosz

Jak dla mnie ten gatunek to nieodgadnione zło cz1 i 2 to arcydzieło .Chyba best of the best jeśli chodzi o horror-sens./sc.fiction .Mam na myśli Alien gdyż AVP , przemilczę .No cóż kiedyś z pewnością nasz gatunek również przekona się że nie wszyscy we wszechświecie są mili i przyjażni .

ocenił(a) film na 4
parszywykutafon

Popieram, częśc 1 i 2 arcydzieło, 3 broni się głównie klimatem i pomyslem, 4 to natomiast zwykła rozrywka w stylu taniej rozpierduchy (tyle że wysoki budżet), AvP można odciąć od serii, i wtey sie sprawdza, jakiś klimat ma, natomiast AvP 2 to żenada, pomysł fajny, wykonanie lepiej przemilczę, a widziałes prometeusza i przymierze? Jakk dla mnie są spoko, jednak niestety te filmy nie są doceniane. Pozdrawiam

arieljarosz

Predator 1 co najwyżej jest świetny, ale nie dwójka.

Predator 1 śmiało można ocenić na 9/10
Predator 2 naciągane 7/10 lub 6/10
Predators 6/10
Alien vs Predator 5/10
Alien vs Predator 2 3/10

Predator z 2018 zbiera przeciętne i słabe recenzje, ale ponoć film jest dużo gorszy tylko od Predatora 1, ale lepszy ponoć od sequeli lub porównywalny z dwójką. Wadą jest niedopracowany scenariusz, postacie oraz
niepotrzebny humor na siłę jak w filmach Marvela.
Film ma jednak dobre sceny akcji i dużo brutalności.

ocenił(a) film na 4
Przemo1981_filmaniak

to liczę że będe sie co najmniej dobrze bawił ;) A jak myślisz bedzie od 15 lat ?