Przeznaczone do burdelu

Born Into Brothels: Calcutta's Red Light Kids

2004 1 godz. 25 min.
7,6 5 729
ocen
7,6 10 5729
4 126
chce zobaczyć
{"rate":8.0,"count":1}
powrót do forum filmu Przeznaczone do burdelu
  • harvester2001 ocenił(a) ten film na: 10

Brutalny obraz ulicy i dzieci mieszkajacych w burdelach z mysla ze one tez zostana dziwkami czy tego chca czy nie.Obraz dzieci ktore maja nadzieje na wydostanie sie z tego zycia z tej ulicy ale czy nadzieja wystarczy??Warto obejrzec i powiedziec dzieki bogu to nie ja a moim glownym problemem jest to ze nie mam na tyle kasy by sie bawic ale moge miec przyszlosc bo mialem lepszy start i tylko ja siebie ograniczam w drodze do sukcesu...brutalna prawda??nie to brutalne zycie!!

• Vaginator ocenił(a) ten film na: 6

harvester2001 Jako Europejczycy mamy niby tak wiele,ale tez bardzo łatwo możemy to stracić jak nie znajdziemy pracy,w której będziemy musieli
    zapiepszac jak niewolnicy.

• wilma87 ocenił(a) ten film na: 8

harvester2001 Ja kiedyś czytałam badania pewnego socjologa który wykazał, że poczucie biedy jest zależne od otoczenia - tam wszyscy byli sobie równi, więc mogli to mniej odczuwać niż ktoś posiadający więcej od nich, ale odstający od grupy żyjąc w bogatszym państwie - nawet w Polsce niby nie ma takich warunków, a dzieciaki w iszkole potrafią kogoś szykanowac choćby za niemodne ciuchy. Życie jest brutalne, ale trudno mówić kto ma gorzej bo to jest zależne od wielu różnych czynników