film

Race 3

2018
2h 40m
3,7 60
ocen
3,7 10 1 60
"Race 3" to opowieść o bezwzględnej i mściwej rodzinie, która zajmuje się przestępstwami granicznymi. Shamsher (Anil Kapoor) powierza Sikanderowi (Salman Khan) dowodzenie... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Race 3 zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

"Race 3" to opowieść o bezwzględnej i mściwej rodzinie, która zajmuje się przestępstwami granicznymi. Shamsher (Anil Kapoor) powierza Sikanderowi (Salman Khan) dowodzenie nad dużym skokiem. Sikander może liczyć nie tylko na wsparcie, ale i pomoc rodziny.

boxoffice
$1 690 861 w USA
studio
Tips Music Films
tytuł oryg.
Race 3
inne tytuły
Zdjęcia do filmu zostały nakręcone w Mumbaju, Leh, Dźodhpurze i Jaisalmerze (Indie), Bangkoku i prowincji Kanchanaburi (Tajlandia), a także Abu Zabi (Zjednoczone Emiraty Arabskie).
Zdjęcia do filmu rozpoczęły się 9 listopada 2017 roku, a zakończyły 5 kwietnia 2018 roku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

to nie ma po co oglądać :c

niby film z 2015 roku a jeszcze nie ma go w necie? czy na pewno dobry rok wypisany jest??bo slyszalam ze race 3 ma dopiero w 2018roku wejsc..

Film jest słabiutki po prostu. Mimo wielu dobrych, znanych aktorów nie dorasta do pięt jedynce i dwójce. Tamte oceniłam na 7, ten - tylko na 3. Sztuczny, naciągany, żadnej chemii między ,,zakochanymi", jakieś dziwne przeskoki w scenach. Jedyne co dobre to piosenki. Poza tym nie warto tracić czasu. Bardzo się...

ponoc w obsadzie ma byc salman khan,ale nie wiem kogo bedzie grac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones