PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9062}

Rambo 3

Rambo III
6,7 57 654
oceny
6,7 10 1 57654
5,0 8
ocen krytyków
Rambo III
powrót do forum filmu Rambo III

Jakie złote maliny ludzie no ja nie wiem ale to jakiś żart chyba i złość ze strony krytyki .Dla mnie ta część to jeden z najzajefajnych filmów akcji .Ten film zasługuje na Oscara zresztą każda część powinna otrzymać nagrodę za wspaniałe sceny akcji ,walka i strzelaniny są naprawdę na poziomie .Nie wiem ale ten kto jedzie po tym filmie i się czepia go to niech sobie oglądnie kino akcji z Van damem albo z Seagalem na pewno nie ma tam takiego mistrzostwa jak mamy w Rambo gdzie reżyser dokonał cudu i zrobił filmową serię która zachwyca po tylu latach .Czytałem książki także no i powiem że film wspaniale jest zrobiony a akcja powala na kolana ,nic dodać nic ująć film który powala te co robią teraz .No może jedynie Matrix jest dobry w dzisiejszym kinie akcji a tak to jakoś tak sobie no nie powiem że Rambo to jakiś film który daje przykład jak kręcić kino akcji ale w wielu filmach brakuje tej akcji jaka była w Rambo.Ten film dla mnie to perełka którą polecam tym co jeszcze nie widzieli naprawdę warto mieć w swojej filmowej kolekcji .

użytkownik usunięty
Kinematograf

świete słowa. kocham dżona rambo :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones