PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9062}

Rambo 3

Rambo III
6,7 57 654
oceny
6,7 10 1 57654
5,0 8
ocen krytyków
Rambo III
powrót do forum filmu Rambo III

Najrzadsze gówno

ocenił(a) film na 2

Przecież z tego filmu można się tylko śmiać. To właśnie z tej częście przeszły do popkultury niemozliwe i przygłupie sceny. Rambo napierdalający ze wszystkiego we wszystko. Rozpierdziela bazę której nikt nie może zdobyć. Jako jedyny nie ginie ostrzelany przez helikopter. To właśnie najśmieszniejsza i najbardziej absurdalna część. Rambo to dobry film. Rambo II to przegięcie. Rambo III to dno i metr mułu.

Pozdrawiam

Zandarm

Jeżeli można sie z czego śmiać o tylko z ciebie buahahaha

ocenił(a) film na 7
Allen_3

Żandarm, to nie jest film oparty na faktach, tylko film sensacyjny. Jest wiele filmów w których wiele rzeczy jest nieprawdopodobnych np. "Commando". Ale to jest czysta rozrywka. Nie bierz wszystkiego na serio.

robert2207

ZANdarm jest zapewne typem trolla, a jedyny film poważny jaki widział to widok z kamery internetowej na plac krakowskiego rynku!!! buhahahaha
Stad wszystko jest dla niego takie nie wyobrażalnie nad wyrost przesadzone..

Z ciebie trzeba sie smiac znawco ............

użytkownik usunięty
Zandarm

Wszystkie filmy ogólem mają zapewnić nam rozrywke;) jeżeli ktoś chce sie bać bierze horror, jeżeli chce się pośmiać to komedię itp.:)

Rambo jak dla mnie jest klasyką, nie czepiam się scen w których dzieją się rzeczy niemożliwe, bo po co??:) to film a film = rozrywka, bardziej lub mniej inteligentna :)

Rossa 2207 napisal ze film nie jest oparty na faktach. Tu sie myli bo cos z faktow w sobie ma. W latach 80-tych naprawde byla wojna w Afganistanie i tak ich gnebiono. Wiec to do konca nie jest taki zwykly film przygodowy.

ocenił(a) film na 7
bartex_kozaczek

Chodziło mi o to, że historia o Rambo nie jest oparta na faktach, bo przecież jeden człowiek nie może rozwalić pół radzieckiej armii.

użytkownik usunięty
robert2207

Chyba 2% (2% jeżeli wliczamy w to serię "Okruchy życia " na tvp jeden :D ) wszystkich filmów jest oparta na faktach a reszta to wyobraźnia czy to scenarzystów czy uprzednio autorów książek:)

Wydaje mi się że Rosa(sory za niekompletny nick) został źle zrozumiany:)

no coś ty jak gość pieprzy takie glupoty ze w filmie rambo rozwala pól rosyjskiej armii???..
gdzie on tam widzi pol??/

ocenił(a) film na 7
totall

Może nie pół ale na pewno bardzo dużą część.

użytkownik usunięty
robert2207

Nie chce kolegi poprawiać ale ostrożnie odważę się napisać że powinno zostać rzucone zdanie 'dużą część stacjonującej w Afganistanie rosyjskiej armii' :):) i było by z głowy;)

ocenił(a) film na 7

Dobrze. Rambo w filmie rozwalił dużą część stacjonującej w Afganistanie rosyjskiej armii i koniec kropka.

robert2207

dokladnie to jednostke ktora tam stacjonowala i kontrolowala pewny sektor i Rambo uwalniajac przyjaciela przy okazji zniszczyl ta jednostke w tym sektorze

bartex_kozaczek

żandarm, proszę, zmień tę fotkę i nicka. Nie bluźnij w ten sposób.

ocenił(a) film na 2
totall

Jestescie zalosni.....czy ogladalem filmy powazne ? HAHAHAHAHAAHAHAHAHAH Zapraszam na moj blog synku, albo nie bo tam nie ma migajacych swiatelek i skaczacych malpek. Sa za to inteligentne, arcydziela kina. Ja tez lubie kino sensacyjne chociaz jestem milosnikiem Herzoga czy Kubricka. Lubie obejrzec sobie Die Hard czy Rambo, ale Rambo III to dla mnie tandeta z przyglupim scenariuszem a oto przyklad

"Gdzie sa rakiety?"
"Blisko"
"Gdzie?"
"W twojej dupie!"

Czy to ma byc fajne ? Raczej prostackie

ocenił(a) film na 7
Zandarm

Na podstawie jednego dialogu oceniasz cały film? Trochę dziwaczne, co nie?

ocenił(a) film na 7
robert2207

A poza tym istnieje wiele gorszych filmów od "Rambo 3".

użytkownik usunięty
Zandarm

Zandarm stwierdza że jesteśmy żałośni bo prezentujemy odmienne gusta niż on:) no fakt jeżeli ktoś uważa inaczej to musi być żałosny.
Gdybyśmy mieli to samo zdanie nie miał byś co robić popołudniami:P hehe.

ocenił(a) film na 8
Zandarm

Żandarmie, to przeciez zabawny dialog!! tak jak np.
- żandarm
- co?
- gówno!!!!
Trochę szacunku dla klasyki kina debilu. I pamiętaj że Rambo to nie Bóg, On nie zna litości - i ciebie znajdzie!!

Jonczyq_2

Klasyka to są filmy Felliniego a nie takie gówno...

Szeryf_Rottingham

Znawca się znalazł następny, co w swoich ulubionych ma dodanego Lecha i Jarka Kaczyńskich HAHAHAHAHHA. To są dopiero świetni aktorzy ...tylko co oni u Felliniego grali ??? HAHAHHAHAAA

Kapral

Ja do ulubionych nie dodaje tylko ludzi, którzy grali u Felliniego :) Brad
Pitt też nie grał u Fellinigeo a jest u mnie w ulubionych. A Kaczyńskich
dodałem do ulubionych z szacunku dla nich ;)

Zandarm

Rambo to klasyka, ale kina sensacyjnego i w tym gatunku jest w czołówce. Większośc z was w tym również i ja znamy te filmy z dzieciństwa i darzymy je ogromnym sentymentem (niezapomne plakatu na ścianie w moim pokoju, a na nim Johna strzelającego z łuku do
śmigłowca). Dla osób, które ten film obejrzały by po raz pierwszy w dzisiejszych czasach będzie wydawał się śmieszny.

ocenił(a) film na 10
grzesieksksk1988

To klasyk i nic tego nie zmieni a na pewno nie jakiś śmieszny koleś z takim poziomem inteligencji że ubiera się w Castoramie!

użytkownik usunięty
Zandarm

No nie Zandarm nie przeginaj. Najgłupsza scena to ta, w której
John rozwala fort, amunicja w kałachu mu się nie kończy, nikt go nie trafia, no po prostu bóg.

użytkownik usunięty

Chociaż jak by się tak zastanowić, to najgorzej wypada scena z załatwieniem kilkunastu specnazowców przez Johna w pojedynkę...

Zandarm

Wiesz gdy widzę że rambo leci w telewizji to najczęściej go oglądam. Zawsze płacze na tych filmach ze śmiechu xD

Szeryf_Rottingham

comet ten paskudny pies z twojego awatara mowi wszystko o tobie.:D

totall

Tak wiem ;) Naukowcy to udowodnili, że agresywne psy łączy z właścicielami agresja ;)
BTW Prawda że Pit Bulle przypominają trochę świnie? ;)


Pozdrawiam, Comet007

użytkownik usunięty
Zandarm

W jaki sposób czołg może wygrać starcie z helikopterem?
Przez staranowanie ;) .
Trójka psuje tylko wizerunek "Pierwszej Krwi".

ocenił(a) film na 8

Jak można porównać "Pierwszą krew" do "Rambo III"? Jen pierwszy w przeważającej mierze jest dramatem (z akcją w tle), natomiast drugi jest typowym filmem akcji. Łączy je główny bohater, ale to dwa różne gatunki i moim skromnym (nic nie liczącym się zdaniem) oba są bardzo dobre - oczywiście każdy w swoim gatunku.

ocenił(a) film na 10
Peewit

Akurat ten tekst z tymi rakietami był dobry xd

ocenił(a) film na 7
vuko2003

Zandarm, ale Ty jestes smieszny..buahhaaha

ocenił(a) film na 7
Dareckii

Czyli że jak jemu się nie podoba to jest idiotą?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones