PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9062}

Rambo 3

Rambo III
6,7 57 654
oceny
6,7 10 1 57654
5,0 8
ocen krytyków
Rambo III
powrót do forum filmu Rambo III

Z całej serii filmów z Rambo ten wydaje mi się najgorszy, ale nie jest zły w porównaniu z innymi filmami akcji. Stallone wydaje się byc już zmęczony rolą Rambo. Można ten film obejrzeć aby zobaczyć ja Ameryka pomaga talibom w walce z ZSRR, a teraz to Ameryka walczy z tymi którym pomagała jeszcze tak niedawno !!!!!! Pozdrawiam !!!!!

Magic

Nie do konca Talibom. Rambo pomaga Mudzahedinom - talibowie pojawili sie pozniej i nakopali Mudzahedinom, ci wrocili z USA w 2001/2002 i teraz (teoretycznie) pomagaja legalnemu rzadowi w walce z Talibami.

A pomijajac to wszystko to jest super film, klasyka akcji, dla mnie na rowni z "Commando" Arnolda.

ocenił(a) film na 10
Magic

''Stallone wydaje się być już zmęczony rolą Rambo'' czy Rambo w filmie jest już po prostu tym wszystkim zmęczony i chce zaznać wreszcie spokoju ? Patrząc na Rambo III z perspektywy przyszłości, w Afganistanie polegli Ruscy i polegną Amerykanie... kwestia czasu bo historia lubi się powtarzać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones