PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9062}

Rambo 3

Rambo III
6,7 57 654
oceny
6,7 10 1 57654
5,0 8
ocen krytyków
Rambo III
powrót do forum filmu Rambo III

niezly ubaw

ocenił(a) film na 2

...mialam,gdy ogladalam ten film.Tak tandetny i glupi,zee az trudno uwierzyc,ze nakrecili go dorosli,powazni ludzie. ze tez takie filmy powstaj,i co najdziwniejsze-maja swoich wwielkich entuzjastów...

ocenił(a) film na 10
Tijuana_Lady

Idź ty głupia suko, lepiej zajmij się swoimi sprawami.
Ten film to klasyka ! Ma wielu wielbicieli a jak tobie się nie podoba to idź pooglądaj Amadeusza. Ty suko ty, ty szujo ty !

Axel

Ja miałem niezły ubaw po przeczytaniu wypowiedzi "fana" ("Idź ty głupia suko, lepiej zajmij się swoimi sprawami. Ten film to klasyka ! Ma wielu wielbicieli a jak tobie się nie podoba to idź pooglądaj Amadeusza. Ty suko ty, ty szujo ty !"). Filmu nie widziałem i widząc do jakich osób on trafia, wiem, że nie przypadnie mi do gustu... ;p

użytkownik usunięty
idler_2

looool - jak mozna nie widziec trylogii rambo?? a idz ty - przeciez to klasyka kina akcji, ja jestem z "fanem" i slowa te kieruje do tijuana lady - ZAMKNIJ PASZCZE BO CI NASZCZE

Tijuana_Lady

To sie nazywa złe podejście ;)
Cała seria Rambo to klasyk kina akcji, heh filmy mojego dzieciństwa :)
Nie ma tam realizmu, ale fajnie się go ogląda, można się odprężyć.
Wkurzają mnie pseudo znawcy militariów, którzy nawet Ak-47 od Ak 74 nie odróżniają, wypowiadają sie wielce krytycznie o takich filmach, żeby pokazać jacy to oni są obeznani i w ogóle zajebiści. Ten film taki miał być .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones