PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876601}

Rebel Moon - Część 1: Dziecko ognia

Rebel Moon - Part One: A Child of Fire
5,1 19 805
ocen
5,1 10 1 19805
3,9 11
ocen krytyków
Rebel Moon Część 1: Dziecko ognia
powrót do forum filmu Rebel Moon - Część 1: Dziecko ognia

Zastanawiam się jak to możliwe, że naprawdę byli ludzie gotowi przepchnąć taki scenariusz a potem zbierać na realizację tego pieniądze. Chyba niejeden co bardziej utalentowany 15-latek byłby w stanie wymyślić sensowniejszą historyjkę, w ramach wypracowania szkolnego.

Rzecz jest niezwykle głupia i wtórna, w sposób tak rażący, że ogląda się to z ogromnym trudem. Do tego dochodzi bardzo słaba kompozycja, pełna narracyjnych zgrzytów i szokującej nieumiejętności budowania dramaturgii. Fatalnie są też prowadzeni aktorzy.

Nie spodziewałem się, że będę miał problem z oglądaniem filmu sf, z akcją osadzoną na innych (różnych) planetach. Mam do tego gatunku dużą słabość i wiele jestem w stanie wybaczyć, ale tutaj poziom głupoty jest przytłaczający. To chyba najgłupszy film jaki widziałem w tym roku, a może od lat.

Być może film ma jakieś zalety np. charakteryzacja, kostiumy, scenografia, efekty specjalne, niemniej fabuła to wszystko rujnuje.

per333

Chyba jeszcze większy niewypał niż Twórca. Te filmy cofają kino.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones