Film

Baiohazâdo: Dijenerêshon

2008 1 godz. 37 min.
6,8 12 252
oceny
6,8 10 12252
1 814
chce zobaczyć
{"id":"465674","linkUrl":"/film/Resident+Evil%3A+Degeneracja-2008-465674","alt":"Resident Evil: Degeneracja","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/56/74/465674/7236693.2.jpg"}
Claire Redfield jest świadkiem wybuchu kolejnej apokalipsy zombie. Na odsiecz rusza jej Leon Kennedy. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Akcja "Resident Evil: Degeneration" dzieje się 7 lat po wydarzeniach w Raccoon City na amerykańskim lotnisku. Ktoś lub coś spowodowało ponowny wybuch epidemii, której objawem jest mutacja ludzi w żywe trupy. Leon S. Kennedy oraz Claire Redfield będą musieli po raz kolejny spojrzeć koszmarowi w oczy.

studio
Capcom Company / Resident Evil CG Film Partners / Sony Pictures Entertainment
data produkcji
2008
tytuł oryg.
Baiohazâdo: Dijenerêshon
inne tytuły
Resident Evil: Degeneracja Polska
Więcej...
Claire Redfield, Leon Kennedy i Ingrid Hunnigan to jedyne postacie wzięte z gier z serii, głosu użyczają im także te same osoby.
Zmutowana forma Curtisa po wstrzyknięciu wirusa G jest taka sama, jak mutacja Williama Birkina w grze "Resident Evil 2".
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Co?! Dlaczego pierwszy raz moje oczy widzą, że jest taki film?!

  mcjeremiasz ocenił(a) film na 8

  Powiem tyle, za dzieciaka byłem wielkim fanem serii, nie wiem ile godzin spędziłem na PSX. Zupełnie przypadkowo trawiłem na informacje o tym filmie, jak obczaję to dam ocenę .

 • Jedna z lepszych animacji..

  Kushina_w_Yakuzie ocenił(a) film na 10

  Podoba mi się to co zobaczyłam na świeżo zakupionej płycie DVD. Super film! 10/10.

  6
  • ..nie jest taki zły 6,5/10

   Uzers ocenił(a) film na 6

   Z bólem go włanczałem , ale po zakończeniu myślałem o nim trochę i stwierdziłem że takich produkcji powinno być więcej .

  • Super animacja !

   BadMichael07 ocenił(a) film na 8

   To chyba najlepsza animacja , jaką widziałem . Z taką animacją film wygląda prawie , jak w 3D . Ogólnie w filmie trochę brakuje akcji i fabuły . Ale mamy nasze dwie postacie z gry . I takie powinny być Residenty - z postaciami z gry , a nie , że tylko korporację i miasto dali z gry . Skoro już ten film ... więcej

   5
   • 8/10

    Zilla ocenił(a) film na 8

    Bardzo dobra animacja, doskonałe oddane klimatu serii RE, znane i lubiane postacie. Natomiast jedna rzecz mi się nie podobała. Baaardzo mało zombie, bo tylko na poczatku filmu a co za tym idzie ten temat trochę po macoszemu potraktowany. Przykre