PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1460}
6,9 59 452
oceny
6,9 10 1 59452
7,6 19
ocen krytyków
RoboCop
powrót do forum filmu RoboCop

Muzyka.

ocenił(a) film na 8

Już pomijając to , że film jest bardzo dobry i kompletnie nie rozumiem tak niskiej oceny to chciałbym zwrócić uwagę na muzykę , która jest świetna prawda.

ocenił(a) film na 10
jerzy666

Zgadzam się z kolegą. Muzyka jest niesamowita.

ocenił(a) film na 9
jerzy666

Basil Poledouris tworzył świetne, niezapomniane wręcz ścieżki dźwiękowe. Szkoda, że umarł w wieku 61 lat, gdyż pewnie nie jeden film zyskałby na jego talencie.

jerzy666

Tak, zarówno obraz, jak i muzyka są tu genialne... Nie wspominając o historii...

Niedoścignione są filmy z tamtych lat. Genialne wręcz w porównaniu z tym co teraz się robi.


Teraz znów robią remake, padło na RoboCop'a...
patrząc na same zdjęcia z planu i zajawki już mi się chce rzygać.
Sam "nowy robocop" to jakaś pomyłka, ten nowy uniform jest totalnie skopany, gorszy niż ten z oryginału!

Zapewne nowy robo będzie takim samym parującym gównem, jak remake Pamięci Absolutnej, którą - nie muszę tego dodawać - stworzył ten sam holenderski mistrz... :)

ocenił(a) film na 10
dia8el

I co dalej ci się chce rzygać ?

Rinzler

Obejrzałem tego gniota w dzień premiery w kinepolis
sciagnalem nawet do kina 2 osoby, ktore rzadko chodzą
wszyscy jestesmy w wieku na tyle slusznym, ze mamy co nieco do
powiedzenia nt oryginalu vs remake, poniewaz robocop byl jednym
z pierwszych filmow na vhs, ktore z wypiekami na twarzy ogladalismy wiele lat temu...

no i było mi po filmie wstyd
wstyd, ze znow dalem sie wydymac sądząc
ze moze to bedzie ten remake, który cos zmieni
w moim postrzeganiu remake'ów...

alez sie pomyliłem :(

ocenił(a) film na 10
dia8el

No ja również i przyłączam do tego napisałeś.
Przerażające jest jednak to że na filmwebie nowa wersja ma w tej chwili wyższą ocenę od starszej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones