PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1460}
6,9 59 534
oceny
6,9 10 1 59534
7,6 19
ocen krytyków
RoboCop
powrót do forum filmu RoboCop

troszkę boli...

ocenił(a) film na 9

Ocena moim zdaniem , troszkę za niska. Rozumiem , o gustach się nie dyskutuje. Biorąc pod uwagę rok produkcji , dzieło się nie zestarzało... dla mnie : ) oglądałem go już chyba ponad 50 razy. Płytka stoi lecz figurki brak .. Ale zakupie przy następnej gwiazdce : ). Na koniec mojej wypowiedzi dość chaotycznej, te 7,5 spokojnie może mieć w ranku :) pozdrawiam RoboCopolików :)

ocenił(a) film na 10
wizzek22

Nie ma to jak klasyka ;-) Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 10
karoman4

gdzie teraz są takie filmy?? brak? no właśnie... GENIALNY!

ocenił(a) film na 10
MastaBlasta

Teraz ciężko znaleźć coś fajnego. Uprowadzona też jest fajnym filmem robionym starą szkołą i to można jeszcze obejrzeć ze smakiem. Ale takich klasyków jak RoboCop, Terminator, czy Rambo, to nic nie przebije. Może i dużą rolę odgrywa tu sentyment do tych tytułów. Niemniej jednak dla takich klasyków warto żyć ;-)
Pozdrawiam Kasia.

ocenił(a) film na 10
karoman4

Pamietam że tak na początku lat 90 ten film był wielkim hitem w wypożyczalniach kaset Video .A mój wują jak na początku lat 90 pojechał na roboty do Niemiec ,to go tam ogladał .Ja wiem że kiedyś ten film pusciła Telewizja Polska na Programie 1 gdzieś tak chyba 1990 lub 1991 rok w Sobote po godz 23.00 pod tytułem SuperGlina ,nie ogladałem go wtedy ,rodzice nie pozwolili ,za mały byłem .Dopiero kilka lat póżniej mogłem go obejrzeć ,oczywiście w towarzystwie Taty na Video .Teraz mam zamiar go ponownie odświeżyć .Ach czasy dziećiństwa wrócą ....

ocenił(a) film na 10
bradock

Ja w dzieciństwie też jak chciałam oglądać Robocopa, to musiałam mamusię ubłagać, by mi pozwoliła. A wiadomo, film długi, to kończył się gdzieś przed 23.00, a rano przecież do szkoły. Ale jakoś udawało mi się ją przekonać, mówiłam; ''mamo, zobaczysz, że ja rano wstanę''. I rzeczywiście, dotrzymywałam słowa i rano ładnie wstawałam i szykowałam się do szkoły ;-)

karoman4

ten film zazwyczaj był puszczany po 22

ocenił(a) film na 10
prof_mateusz27

Kiedyś puszczali o 20.00 albo 20.35 albo o 21.00. Kiedyś nawet nie było tych znaczków określający wiek.

karoman4

chyba tak o 20h no i to były chyba okrojona wersja ale i tak zazwyczaj był po 22h ze względu na drastyczne sceny.

ocenił(a) film na 10
prof_mateusz27

Czy ja wiem, czy okrojona. Drugą część najczęściej puszczano i ta mi zapadła w pamięć.

karoman4

mniejsza z tym ale, 2 był dużo gorsza od 1

ocenił(a) film na 10
prof_mateusz27

Dla mnie dwójka też była mocna. Dałam 9 bez zastanawiania się. Trójkę też oceniłam dość wysoko, bo na 8. Klasyce nie żałuję ;-P

ocenił(a) film na 10
karoman4

Nieładnie aby małe dziewczynki oglądały tak brutalne sceny. Kroili biednego RoboCopa, a Ty na to patrzyłaś!? ?:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones