PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=273789}

Rzeźnik

The Butcher
3,8 1 231
ocen
3,8 10 1 1231
Rzeźnik
powrót do forum filmu Rzeźnik

Ło matko...

ocenił(a) film na 3

... dawno nie oglądałem tak debilnego filmu , te piski , darcie ryja w najmniej odpowiednim momencie , uparte pchanie się w łapy mordercy , głupie cwaniactwo - i to wszystko na poważnie... Gdyby to chociaż był pastisz , coś jak " Scary movie " , ale nie ... Po prostu nie wytrzymałem i co chwila puszczałem film na przyśpieszonych obrotach x4 . Dałem drugi raz w życiu ocenę 3 bo nie lubię podczas seansu czuć takiej żenady . Odczucie jak podczas jakiegoś talent show , gdy ktoś wyśpiewuje przebój disco polo przed jury , okropnie fałszując , a gdy go obśmieją rozpacza nad zmarnowaną karierą ... Autorzy filmu kojarzą mi się właśnie z tym nieudanym śpiewakiem ...

jjarek_filmweb

Zgadzam sie, ten film jest do dupy - w dodatku kompletnie zerżnięty od Drogi Bez Powrotu(w scenie, gdy oni sie chowają, a morderca wnosi ciało ich koleżanki i zaczyna je obrabiać). Żenada, zmarnowałem półtorej godziny życia :))))

jjarek_filmweb

ten film to taka mało podróbka Drogi bez powrotu... :D

ocenił(a) film na 6
jjarek_filmweb

Heh 3 pierwsze zdania to fakt ,ale ten film ma w sobie tyle humoru , że aż nie uważam go aż za taki przegrany.
Żeby twoja wypowiedź się zgadzała w 100% to obejrzyj sobie martwy krzyk. To jest dopiero porażka ten Rzeźnik to ma punkt zaczepienia w tej dziewczynce bez języka sprawia ,że widz ma minimalną nadzieję ,że coś zacznie się konkretnego dziać. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones