PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3625}

Rzeka życia

A River Runs Through It
7,1 13 532
oceny
7,1 10 1 13532
7,0 5
ocen krytyków
Rzeka życia
powrót do forum filmu Rzeka życia

W starym stylu

ocenił(a) film na 8

Takich filmów jest coraz mniej. Wypierają je filmy z krótkimi scenami, dziwacznym montażem,
banalnymi dialogami.
Utkwiły mi w pamięci ostatnie słowa pastora: "Bowiem rzadko możemy pomóc osobom nam
najbliższym. Albo nie wiemy, jaką część siebie im dać, albo oni nie chcą brać tej części, którą
dajemy."
Poza tym niesamowite zdjęcia Rousselota.

JacekSzulc

W starym stylu, o tak.

ocenił(a) film na 8
JacekSzulc

Zapomniałeś wspomnieć o masie filmów ze szczątkową fabułą, których twórcy myśłą, że efekty specjalne wypełnią beznadzieję. A tu taka ładna obyczajowa historia, o tym jak plotą sie nasze losy, jak mimo wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zmienić pewnych rzeczy. Nie będę spoilerować, po prostu polecam wszystkim widzom, których męczą teledyskowe filmy.

JacekSzulc

E tam :) dużo nowych filmów powstaje teraz w starym stylu, tylko, że ten film został nakręcony w 92 i myślę, że to jest sedno tego, że miał taki klimat, klimat filmów które właśnie kiedyś były kręcone i teraz nawet jak film jest kręcony na jakieś lata, chociażby 90 to to nie to samo, nie te czasy.

ocenił(a) film na 8
Robaczek_12

Syn powiedział mi ze oglądam odgrzewane kotlety. Uwielbiam odgrzewane wszystko.

ocenił(a) film na 8
Robaczek_12

jakieś przykłady?

ocenił(a) film na 7
JacekSzulc

Dokładnie, te same słowa zapamiętałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones