PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562954}

Sęp

6,7 73 832
oceny
6,7 10 1 73832
3,8 12
ocen krytyków
Sęp
powrót do forum filmu Sęp

Obejrzałam go całkowitym przypadkiem, ale wciągnął mnie na tyle, że nie zmieniłam na to, co pierwotnie miało pójść:-). Mam zastrzeżenia do Olbrychskiego, ale może to dlatego, że generalnie nie przepadam za nim? Przybylska trochę chyba zbyt mało przekonująca, ale reszta całkiem przyzwoicie. Niezła muzyka, z pewnością ciekawy scenariusz. Mocne zakończenie, i choć oczywiste, nie powiem, żeby mi się podobało. Nie bardzo tylko wiem, dlaczego są na forum głosy twierdzące, że to tylko upozorowane samobójstwo? Jak dla mnie nie ma żadnych wątpliwości, że Sęp się poświęcił. Tym bardziej, że z jego poglądami i charakterem żadnego z wyjść, jakie miał, nie mógł uznać za dobre. Na pewno film dobry pod względem filozoficznym... Czy komuś jeszcze wydawało się, że w ostatniej scenie Natasza jest chyba w ciąży? I jeszcze jedno, ma ktoś pomysł, co dokładnie psiarz robił? Mam różne pomysły, ale jako że mój umysł nie jest aż tak patologiczny i zdeprawowany nie wiem, co to mogło być? Zasadniczo "Sęp" jest tym filmem, który podnosi jakość polskiego kina, zapisuję go na dodatniej części wykresu ;-).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones