PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562954}

Sęp

6,7 73 832
oceny
6,7 10 1 73832
3,8 12
ocen krytyków
Sęp
powrót do forum filmu Sęp

Czy nie wydaje wam się....

użytkownik usunięty

Ostatnio widziałem ten film i niby mi się podobał,ale wydaje mi się że cała sytuacja była dość
naciągana jeśli chodzi o bezkarność tych co zabijali żeby ratować inne życia.Większość oficerów
nie brała potem zbyt aktywnego udziału w dochodzeniu,a 3 głównych to skorumpowany policjant
którego nikt nie podejrzewał poza Sępem oraz Robakiem.A Robak mimo wszystko wydaje się że
zginął trochę zbyt łatwo,a Sęp praktycznie sam próbował coś zdziałać bez wsparcia,Generał bez
większego wpływu zapatrzony z Bożka jak w obrazek podobnie jak w swojego przyjaciela.

Na dodatek Sęp sam wkradł się do tej kliniki mimo iż wiedział że cała banda
może go tam dopaść,wiadomo było że nie ma szans.Póżniej oni mu wspaniałomyślnie darowali
a on dziwnym trafem był jedynym możliwym dawcą,tak naprawdę mogli go zabić i narządy oddać
chłopcu efekt byłby podobny.

Ta cała sytuacja zbyt łatwo układała się pod bandytów,silna dobrze
zbudowana grupa a przeciw nim rusza w zasadzie dwóch policjantów,jednak tych dobrych
powinno być więcej.

ocenił(a) film na 7

Może ciekawość i chęć rozwiązania sprawy spowodowały że chciał tam iść.. ale czy Ci źli byli faktycznie złymi?
Oni nie zabijali tylko powodowali że zamknięci zabójcy sami się stracali.. Wiesz mi mało jest tych dobrych..

ocenił(a) film na 7
Kinomaniak91

"Wiesz" miało być wierz :D pozdro

użytkownik usunięty
Kinomaniak91

Wiem,nie piszę że to byli totalnie żli ludzie,ale takie są realia że nawet jak zabijasz złego człowieka grozi ci więzienie czy łatka mordercy.W sumie jego samotny rajd do kliniki nie był taki idiotyczny,bo nie miał kogo wziąśc Nataszy nie chciał narażać,Jacek nie żył,a Brożek okazał się ich człowiekiem.Inne postaci też raczej nie nadawały się do tego.A inaczej nie mógł utwierdzić się w tej kwestii.

Wiadomo z ich działań więcej byłoby dobrego niż złego,bo te potwory już nic dobrego by nie zrobiły a oni mogli dać innym szanse.Zresztą wypuszczenie głównego bohatera mimo że spokojnie mogli go zabić było tego najlepszym dowodem,przecież mógł albo zrobić to co zrobił,zostać jednym z nich,albo udawać że nic nie widział i żyć dalej.właściwie poza postacią graną przez Sadowskiego nikt nie kwestionował darowania mu życia.Poza tym pomysłodawca stracił przez takiego potwóra jak ci co ich zabijali,najważniejszą osobę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones