PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=541051}

The Seaside Motel

Seaside Motel
6,7 85
ocen
6,7 10 1 85

Seaside Motel
powrót do forum filmu Seaside Motel

Akcja rozgrywa sie w czterech pokojach pewnego motelu (wbrew nazwie polozonego wsrod gor). Z bohaterow mamy m.inn podstarzalego playboya chcacego zabawic sie z hostessa, meza zmuszonego przez zone do przebrania sie w damskie ciuszki, mlodego komiwojazera i prostytutke ktora pomylila pokoje, a takze ukrywajacego sie yakuze i jego kocia dziewczyne. Po obiecujacym poczatku niestety siada tempo i chwilami wieje nuda.

-Grail-

a gdzie mozna zobaczyc ten film...? :<

ocenił(a) film na 7
-Grail-

Komedią romantyczną tego raczej nazwać nie można, ale już komedio-dramat jak najbardziej. Jeżeli chodzi zaś o sam film, to mi się nawet podobał, oglądało się szybko i miło, nie można narzekać. Obsada niczego sobie, większość aktorów kojarzyłem z innych produkcji, wiem powiedzmy, że czułem się jak w domu. Fabuła poplątana ale ma też swoje plusy. Ciekawą rzeczą jest, że film wyśmiewa w pewien sposób inne gatunki filmów., a zwłaszcza romanse i filmy gangsterskie ^^ Dla mnie całość na 7.
A film jest dostępny w internecie z pl napisami, wystarczy poszukać ^^

-Grail-

Wszystko się zgadza, jednak wolałbym to "drugie" zakończenie :)
Podobał mi się natomiast zwrot w historii, wiadomo, gdy ten z yakuzy zaczął coś podejrzewać...
Ogółem niezły, najbardziej podobała mi sie historyjka z prostytutką :) reszta średnio, no może poza yakuzą.
Ode mnie też tak w granicy 6. Na 7, to jak dla mnie, było za słabo.

matix87

na ósemeczkę:)

SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER!

dla mnie dramatyczne były tylko śmierć Misaki, "śmierć" Yosuke i prawie cały wątek między Candy i Masayukim, z całej reszty się zdrowo uśmiałam:D polecam wszystkim, naprawdę fajne i wartkie kino:D no i jest morał - źli zostali ukarani;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones