PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107587}

Sekretne życie Waltera Mitty

The Secret Life of Walter Mitty
7,0 111 064
oceny
7,0 10 1 111064
6,4 27
ocen krytyków
Sekretne życie Waltera Mitty
powrót do forum filmu Sekretne życie Waltera Mitty

Niesamowity

ocenił(a) film na 10

Oglądałam wiele bardzo dobrych filmów, ale ten... ten pobija wszystkie :). Jest od teraz na 1 miejscu mojej listy filmów jakie obejrzałam, jest boski po prostu. Muzyka też była cudowna, aktorzy pierwsza klasa i najogólniej niesamowity i najlepszy film w moim życiu :). Ten kto narzeka, niech sam stworzy "lepszy" film, ale tego już żaden nigdy nie przebije :).

ocenił(a) film na 6
Heigl_Tatum2

Borze, widzisz i nie gżmisz...

ocenił(a) film na 10
luk11c4

O co Ci chodzi? Zrobiłam Ci coś? Nie, to nie komentuj, bo nie chcę czytać Twoich narzekań i negatywnych ocen w stosunku do mnie lub mojego komentarza. Jestem uwrażliwiona na krytykę i nie chcę się nie potrzebnie denerwować, bo szkodzi to mojemu zdrowiu. Ocenę innych zostawiaj sobie, nie komentuj ich komentarzy by wkurzyć.

ocenił(a) film na 6
Heigl_Tatum2

Ehh, dziewczyno... Dobra, będę dzisiaj miły, dam ci kilka życiowych rad. Po pierwsze, kiedy natrafisz na, twoim zdaniem, hejt, to nie odpowiadaj na niego i jak najszybciej o nim zapomnij, bo prawda jest taka, że nic nie zyskasz, a stracisz tylko jeszcze więcej nerwów, możesz tylko jeszcze bardziej przegrać, a hejter się tym żywi, więc dajesz mu jeszcze pokarm. Zdaj sobie po prostu sprawę, że on odreagowuje swoje frustracje i się najpewniej myli co do ciebie, więc nie ma się czym przejmować gadaniem jakiegoś bota z internetu. Druga sprawa - przenigdy nie zdradzaj swoich słabości obcym, bo wykorzystają je przeciwko tobie - kiedy drapieżnik poczuje krew, to wtedy tym bardziej chce ofiarę dobić bo wie, że jest osłabiona. Do kontaktów z nieznajomymi musisz używać "maski", bo inaczej ktoś będzie miał nad tobą przewagę, bo on sam jej używa i kreuje się zapewne na kogoś, kim nie jest. Jeśli nie masz siły to udawaj, że ją masz, bo świat to dżungla i nigdy na 100% nie poznasz drugiego człowieka, warto ufać tylko tym, których blisko znasz, reszta się nie liczy. Elo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones