PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33330}

Simone

S1m0ne
6,3 10 655
ocen
6,3 10 1 10655
5,0 3
oceny krytyków
Simone
powrót do forum filmu Simone

biorąc pod uwage, że Taransky zapewne od tego typa co stworzył Simone to powinien od być 'śmiercionośny' i zniszczyć wszytko, tymczasem kilkunastoletnia dziewczynka wcisnela 3 przyciski na klawiaturze i jest z powrotem. Żebym ja tak umiał odzyskiwać dane które skasowałem ;]

ocenił(a) film na 8
celius

Faktycznie, to było bodajże najszybsze odtworzenie nadpisanych danych, jakie zdarzyło mi się widzieć. Ta jedna scena trochę mi kuleje. Ale nie wiemy też do końca, jakie dodatkowe kody wprowadził programista do Simone - może dał coś ochronnego. Patrząc z punktu widzenia złożoności programu 'po interfejsie', to niczym szczególnym się nie wyróżniał i powinien zniknąć z pamięci natychmiast i ostatecznie - sam fakt, że potrzebne było kierowanie na żywo przez Pacino, łącznie z łzami, świadczy, że program sam w sobie nie miał rozwiniętej sztucznej inteligencji.
W tym przypadku podczas seansu trochę przymrużam oko jako dziewczyna i udaję, że nie wiem chłopackich rzeczy o programowaniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones