PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112359}
2,2 363
oceny
2,2 10 1 363
Skeleton Man
powrót do forum filmu Skeleton Man

Chyba, że jara Cię, jak przez pół "filmu" grupa słabo zagranych komandosów, specjalistów z różnych
dziedzin, pląta się po lesie, strzelając (z bliska) z przeróżnych karabinów do jeżdżącego na
nieśmiertelnym koniu, niezniszczalnego i niematerialnego ducha-kosciotrupa w czarnej pelerynie,
który przez cały film, całkiem materialnie, zabija wszystkich w okolicy (i nie tylko, bo teleportuje się
też w inne miejsca), zestrzeliwuje nawet, ze starego indiańskiego, drewnianego łuku, przy pomocy
drewnianej strzały, wojskowy śmigłowiec, z którego był ostrzeliwany (m.in. jakimiś rakietami). Jest
na tyle niezniszczalny, że poza wspomnianym już ciągłym ogniem karabinowym i ostrzałem
rakietowym, nie przeszkadzają mu nawet wybuchające pod nim miny, ani granaty. Mimo tego na
koniec ginie w wybuchu, a pomimo, że był tylko duchem i szkieletem, po wybuchu wszędzie latają
jego flaki.

pejot_21

przecież to wszystko o czym pieszesz, jest piĘknĘ ;) ;) ;) to kinowa klasa perełek :D

pejot_21

Czyli jest moc?

ocenił(a) film na 2
pejot_21

Szczerze mówiąc, twoim opisem tylko mnie zachęciłeś, żeby to obejrzeć :)

ocenił(a) film na 2
pejot_21

Jednak obejrzałem ten film i chciałem przeprosić... Powinienem był Ciebie posłuchać.

ocenił(a) film na 1
Sony_West

Przeprosiny przyjęte... tym bardziej, że już nawet odbyłeś pukutę, oglądając to coś. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones