Henry's Crime

1 godz. 48 min.
5,6 5 313
ocen
5,6 10 5313
2 279
chce zobaczyć
{"type":"film","id":508533,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Henry%27s+Crime-2010-508533/tv","text":"W TV"}]}

Gwiazdorska obsada, z jednym z najbardziej wielbionych aktorów amerykańskich, Keanu Reevesem na czele.
Henry (Keanu Reeves), nieudacznik, snuje się przez życie, pozbawiony wyższych ambicji czy marzeń. Pewnego dnia na prośbę przyjaciela zatrzymuje samochód pod bankiem. Opuściwszy pojazd, rzekomo w celu wypłacenia pieniędzy z bankomatu, jego kumple rabują bank. Henry zostaje zatrzymany i oskarżony o napad z bronią w ręku. Całą winę bierze na siebie i zostaje skazany.
Czy może być gorzej? Może!
Opuszcza go żona, a w celi poznaje Maxa (James Caan), dla którego więzienie jest drugim domem. To Max staje się dla niego inspiracją i podsuwa pomysł, który w przyszłości odmieni życie Henry'ego.
Po wyjściu z więzienia, Henry dowiaduje się o istnieniu tajemnego przejścia między teatrem a bankiem...
Zbieg okoliczności pcha go pod koła i w ramiona pięknej Julie. Plany nabierają rumieńców...

opis dystrybutora dvd

Henry (Keanu Reeves) pracuje w punkcie pobierania opłat, wiedzie dość monotonne życie u boku swojej dziewczyny. Pewnego dnia mężczyznę odwiedzają kumple, chcą żeby zagrał z nimi mecz. Henry myśląc, że jedzie na mecz, nieświadomie bierze udział w napadzie na bank, zostaje złapany i skazany na trzy lata pozbawienia wolności. Po wyjściu na wolność Henry planuje obrabować ten sam bank, w którego obrabowanie został nieumyślnie wciągnięty.

bartq13
opis użytkownika

Poznajcie Henry'ego - najsmutniejszego gościa w całej Ameryce. Każdego dnia siedzi w swej budce przy drodze, pobierając opłatę od przejezdnych. Wydawać by się mogło, że w jego życiu nic już nie może się zmienić. Jednak któregoś dnia pewien szemrany przyjaciel poprosił Henry'ego, aby ten zaczekał na niego przed budynkiem głównego banku w Buffalo… W rezultacie - trzy lata więzienia w wyniku fałszywych zarzutów rabunku. Ale czas minie, a Henry powróci do tego pamiętnego banku, aby zabrać to, co mu się należy. 

platforma vod