PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465133}

Skradzione życie

Stolen Lives
6,5 2 653
oceny
6,5 10 1 2653
Skradzione życie
powrót do forum filmu Skradzione życie

Gniot,nuda,i nic wiecej!!!!!!!!!!!!Film ponizej przecietnej!!!!!!!!!!!!!!

tiltomasz

no wiesz co ?? ty jestes facetem i to dlatego , pewnie tylko euro 2012 moze sie podbac. Film byl swietny nie wiem jak moze sie komus az tak nie podobac...

Vickygirl_666

Vickygirl_666i -troche tolerancji,nie kazdemu sie film podoba jak Tobie,kazdy ma prawo do swojej oceny. Zachowujesz sie jak typowy polski katolik,jak ktos ma inne zdanie to juz jest niedobry, ktos nie wierzy w Boga to trzeba go zgnoić. Typowo polsko katolickie zachowania.

tiltomasz

Po prostu sie dziwie bo moim zdaniem film byl bardzo dobry. . Nie no wiem ze kazdy ma prawo miec swoje zdanie nie bronie tego nikomu przeciez ale slowa "gniot i nuda " mozna ladniej ujac zeby nie obrazic niczyjego gustu. A katolicy to zalezy niektorzy to chamskie zdewociale babcie-mohery a niektorzy sa swietni nie da sie ich wrzucic do jednego worka xd

Vickygirl_666

Ja się tam twoim słowom Vicky nie dziwie. Jak ktoś pisze bzdety to nie można mówić o guście. Poza tym widać prowokant. Już pisze o "typowych katolikach", "typowy" prowokator.

Mavelius

dzięki ze sie ze mna zgadzasz :) ale jakby co to ja sie z nikim nie chce klocic , niech ma swoje zdanie

ocenił(a) film na 8
Vickygirl_666

typowy internetowy Troll coś nie do końca obejrzał bądź też nie zrozumiał i pisze co mu przyjdzie na myśl..
a nóż kogoś zdenerwuje... udało mu się :)
film świetny :)

ocenił(a) film na 7
Mavelius

Dokładnie.Typowy prowokator..olac frajera i tyle

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones